Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Vatra zjarri, soba

Po kërkoni një prodhues oxhaku për të ndërtuar një oxhak apo pllakë? Ne kemi 21,807 vatra zjarri në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,788 profesionistë të regjistruar
87,834 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Vatra zjarri, soba

Sa kushtojnë vatrat dhe sobat? Për vatrat e zjarrit dhe soba, ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme: shënjestrimi, prodhimi, montimi dhe instalimi i vatrave dhe sobave. Çmimet e sobave të oxhakut janë rreth 560-680 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë në vatrat e zjarrit dhe soba është zakonisht prodhimi i vatrave dhe sobave atipike. Kostot e tjera mund të përfshijnë: shërbimin pas garancisë, kostot e transportit, të cilat kushtojnë mesatarisht 15-50 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 21,807. Nuk keni më nevojë të kërkoni: oxhaqe, soba çmimi, tek ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,788 profesionistë të regjistruar
87,834 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Vatra zjarri, sobaÇmimet mesatare

Çmim të ulët33 609,00 L/një copë
Çmimi mesatar37 007,40 L/një copë
Cmim i larte39 540,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorZjarrit dhe soba

Për të mësuar çmimin e saktë të zjarrit dhe bishtit dërgoni kërkesën tek specialisti ynë i certifikuar, dhe pastaj ju merrni oferta të shumëfishta. Shihni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e zjarrit, soba.

Fireplace83 400,00L / një copë
Fireplace futur me 14 kW. 350 m3 Fuqia e ngrohjes. Konsumi orientues i drurit 4.2 kg / h.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Asambleja e fireplace me lustrim të drejtë107 400,00L / një copë
Asambleja e fireplace është një ndërtesë fireplace dhe një futur fireplace. Fuqia e fireplace Insert: 8 kW. Kapaciteti i ngrohjes: 80 - 200 m3.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Soba fireplace 7 kw24 000,00L / një copë
Pllaka fireplace Unë kam një ndarje të gjerë druri dhe hapësirë ​​të ngrohjes praktike. 7 kW Fuqia e ngrohjes. Me dy kontrollorë rrëshqitës, mund të vendoset furnizimi primar dhe sekondar.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Fireplace elektrike LED 900 W / 1 800 W15 000,00L / një copë
Fireplace elektrike LED, funksioni i kontrollit të ndriçimit për të arritur efektin e flakës, fuqia: 900/1 800 W, para qelqit të sigurisë, duke përfshirë kontrollin e largët.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Rinovim dhe rindertimSa kushton rindërtimi dhe rinovimi? Gjatë rikonstruksioneve dhe rinovimeve, ne shpesh ofrojmë...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?