Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Tapiceri

Jeni duke kërkuar për një tapiceri? Ne kemi 17,086 ofrues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,708 profesionistë të regjistruar
87,691 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Tapiceri

Sa kushton një tapiceri? Ne shpesh bëjmë këto shërbime gjatë punimeve të tapicerive: ndërrimi i shkumës së brendshme të sediljeve, heqja e kapakut të vjetër, qepja e kapakut të ri, riparimet e pjesëve të dëmtuara të sediljeve. Çmimet e ekspertit të tapicerive janë rreth 10-155 euro për mobilje. Artikulli më i shtrenjtë brenda shërbimeve të tapiceri është zakonisht një tapiceri e plotë e divanit. Kostot shtesë mund të përfshijnë: konsulencë, transport mobiljesh, tapiceri, të cilat kushtojnë mesatarisht 30-100 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 17,086. Mos kërkoni më tej: çmimi për tapiceri, ju do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore me ne.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,708 profesionistë të regjistruar
87,691 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: TapiceriÇmimet mesatare

Çmim të ulët600,00 L/një copë
Çmimi mesatar3 960,00 L/një copë
Cmim i larte9 300,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e Çmimeve të shërbimeve të tapiceri

Për të mësuar çmimin e saktë të shërbimit të tapiceri, dërgoni kërkesën tek ekspertët tanë të verifikuar, kështu që ju merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e tapës.

Vend15000.0L / një copë
Degradimi i një substance dekorative, pa zëvendësim të mbushjes
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Stol1500.0L / një copë
Thellimi i substancës dekorative të karriges, pa zëvendësim Pësht Foam
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Një krevat1200.0L / një copë
Pëlhura dekorative të krevatit degradues, pa vulë të këmbimit
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Kolltuk5400.0L / një copë
Karrige degraduese me rroba dekorative, pa shkëmbyer shkumë të pastër
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Tapiceri mobiljeshSa kushton tapiceri? Për mobilje të veshur me susta, ne shpesh ofrojmë...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?