Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Sills dritare

Po kërkoni një specialist të pragut të dritares? Ne kemi 17,444 specialistë në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,803 profesionistë të regjistruar
87,880 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Sills dritare

Sa kushtojnë pragjet e dritareve? Gjatë instalimit të parvazëve të dritareve, ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme: orientim, transport, montim dhe montim të parvazëve të dritareve. Çmimet për montimin e pragjeve të dritareve janë rreth 4.8 - 40 euro për m2. Artikulli më i shtrenjtë në instalimin e pragjeve të dritareve është zakonisht instalimi i pragjeve të dritareve prej druri. Kostot shtesë mund të përfshijnë: shpenzimet e transportit, shërbimin pas garancisë dhe riparimet e vogla, të cilat kushtojnë mesatarisht 15-50 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 17,444. Nuk keni më nevojë të kërkoni: çmimin e dritareve, tek ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,803 profesionistë të regjistruar
87,880 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Instalim i dritareveSa kushton instalimi i dritareve? Gjatë instalimit të dritareve, ne shpesh ofrojmë...
Trego më shumë
KalkulatorPARAPIES LISTA E ÇMIMEVE.

Për të mësuar çmimin e saktë të parapikut dërgoni pyetjen për ekspertët tanë të verifikuar, dhe pastaj merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e dritareve.

Dritaret plastike të brendshme371,40L / një copë
Bërë nga klorid polyvinyl ngurtësuar. Sipërfaqja e prerjes është e veshur me një film dekorativ plastik që ka rritur rezistencën e gërvishtjeve dhe rrezatimin ultravjollcë. Brenda dritareve ka një ndërtim të ndërtimit të dhomave që mbushin funksionin e përforcimeve dhe kështu furnizon sills me forcë të lartë.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Sills të brendshëm chipboard.1 127,40L / një copë
E bërë nga DTD-ja rezistente ndaj lagësht (chipboard) dhe një petëzuar CPL e cila është rezistente ndaj kimikateve konvencionale dhe temperatura të larta përdoret në sipërfaqe. Shtresa e ulët është e veshur me një film të zgjatur i cili prag i dritares mbron nga efektet e deformimit.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Grupet e aluminit në natyrë të tërhequr635,40L / një copë
E bërë nga profili i trashësisë së aluminit të extruduar 1.2-3.5 mm, i cili është i trajtuar me anodizing dhe lustrim. Sills në dizajnin e tërhequr karakterizohen nga forcë të shkëlqyer dhe jetë afatgjatë.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Outdoor alumini Windoills Bent430,80L / një copë
Variant më i lirë i parave të cilësisë në natyrë. Sipërfaqja është rregulluar gjithmonë nga spërkatja dhe piktura.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?