Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Shtëpi njëkatëshe

Po kërkoni një specialist për njëkatëshe? Ne kemi 20,252 specialistë në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,712 profesionistë të regjistruar
87,705 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Shtëpi njëkatëshe

Sa kushtojnë bungalot? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për bungalot: projektim, vizualizim, konsultime zgjidhjesh, përgatitje themeli, ndërtim shtëpie, shërbim. Çmimet e pasurive të paluajtshme njëkatëshe janë rreth 120 mijë – 250 mijë euro për shtëpi. Artikulli më i shtrenjtë në bungalot është zakonisht montimi duke përdorur makineri të rënda. Kostot shtesë mund të përfshijnë: lejen e ndërtimit, certifikatën e energjisë, kostot e transportit dhe rrjetëzimit, të cilat kushtojnë mesatarisht 200-3500 €. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 20,252. Mos kërkoni më tej: çmimi i njëkatëshe, me ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,712 profesionistë të regjistruar
87,705 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Ndertese e reSa kushton një ndërtesë e re? Për ndërtesat e reja, ne shpesh...
Trego më shumë
KalkulatorLista e Çmimeve Bungalovov.

Për të mësuar çmimin e saktë të bungalow, dërgoni kërkesën për ekspertët tanë të provuar, dhe pastaj ju merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e bungalow.

Pjatë bazë5040.0L / m2
Prerja e themeleve të një geodette të shtëpisë familjare, të përmbytur topboard, shënjimi i rripave bazë, gërmimi i rripave bazë
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Ndërtimi i mureve perimetrike648.0L / m2
Substrate për murature, ngarkim tulla, kontrollin e muraturës
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Fituesi / instalimi i dyerve6900.0L / një copë
Planifikimi dhe përgatitja, ngritur dritare të reja dhe dyer, ankorim, fiksim dhe nënshkrimin
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Përgatitja dhe ndërtimi i shkurret324000.0L / gjitha
Dizajni i drogës, përzgjedhja e drurit në shkurre, rafte bush
Së bashku
gjitha
Futni kërkesën
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?