Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Shkalle portative

Po kërkoni një ndërtues për shkallët e mullirit? Ne kemi 15,918 ndërtues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,724 profesionistë të regjistruar
87,721 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Shkalle portative

Sa kushtojnë shkallët e mullirit? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për shkallët e mullirit: orientimi, prodhimi dhe montimi i shkallëve. Çmimet e shkallëve modulare janë rreth 120-350 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë në hapat e mullirit është zakonisht prodhimi i shkallëve atipike të mullirit. Kostot shtesë mund të përfshijnë: shpenzimet e transportit dhe lyerjes, të cilat kushtojnë mesatarisht 15-30 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 15,918. Nuk keni pse të shikoni më: çmimi i shkallëve të mullirit, tek ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,724 profesionistë të regjistruar
87,721 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Shkalle portativeÇmimet mesatare

Çmim të ulët7 199,40 L/një copë
Çmimi mesatar12 531,00 L/një copë
Cmim i larte21 436,80 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e Çmimeve të Hapave Miller

Për të mësuar çmimin e saktë të shkallëve Mlynárské, dërgoni pyetjen për ekspertët tanë të verifikuar, dhe pastaj ju merrni oferta të shumëfishta. Shihni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e shkallëve Miller.

Shkallët mlynar7140.0L / një copë
Shkallët Mlynary nga dru bredh të përgatitur për trajtimin e veshjes, pikturë ose det. Shkallët 150 kg. Treads - trashësi: 27 mm, thellësi: 142 mm, gjerësi: 515 mm.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Shkallët e drejtpërdrejtë 650 x 2900 mm, materiale - bredh10800.0L / një copë
Shkalla e drejtpërdrejtë e bredhit 650 x 2900 mm, të furnizuar pa kangjella. Shkallët kanë hapa dhe avantazhi i tyre është stabiliteti, forca dhe asambleja e thjeshtë.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Shkallët angled drejtë, pa kangjella48300.0L / një copë
Shkallët e drejta të drejta (850x3000 mm) gati për shtresë me bojë, pikturë ose det. Shkallët 150 kg.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Shkallët 650x2940 mm, 12 shkallë21000.0L / një copë
Shkallët me 12 hapa 650x2940 mm, të destinuara për lartësinë e një katëshe prej 294 cm në 315 cm. Shkallët janë bërë prej druri dhe metal dhe janë të përshtatshme për përdorim si një shkallë anësore brenda. Ata kanë një dizajn të thjeshtë dhe elegant.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Ndertim dhe prodhim shkalleshSa kushton ndërtimi dhe prodhimi i shkallëve? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?