Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Shkalle inox

Po kërkoni një ndërtues për shkallët inox? Ne kemi 15,893 ndërtues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,805 profesionistë të regjistruar
87,885 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Shkalle inox

Sa kushtojnë shkallët inox? Për shkallët inox, ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme: projektim, vizualizim, prodhim, montim dhe shërbim të shkallëve. Çmimet e shkallëve inox janë rreth 3000-3600 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë në shkallët prej çeliku të pandryshkshëm është zakonisht prodhimi i shkallëve atipike prej çeliku inox për të matur. Shpenzimet e tjera mund të përfshijnë: shpenzimet e transportit, shërbimi pas garancisë, përgatitja, të cilat kushtojnë mesatarisht 30-170 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 15,893. Mos kërkoni më tej: çmimi i shkallëve inox, me ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,805 profesionistë të regjistruar
87,885 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Shkalle inoxÇmimet mesatare

Çmim të ulët180 000,00 L/një copë
Çmimi mesatar193 554,60 L/një copë
Cmim i larte216 000,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e çmimeve të shkallëve të çelik inox

Për të mësuar çmimin e saktë të shkallëve të çelikut, dërgoni kërkesën tek ekspertët tanë të verifikuar dhe pastaj merrni oferta të shumëfishta. Shihni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e shkallëve të çelik inox.

Kangjella çelik inox me dorezë druri9 240,00L / M.
Stainless çeliku kangjella me dorezë druri të dorës, çelik inox horizontale të mbushjes horizontale, lartësi 900 mm, gjatësi 1500 mm, ankorim anësor.
Së bashku
M.
Futni kërkesën
Trajtimi i shkallëve të çelikut të çelikut për ankorimin e murit935,40L / M.
Handle Stainless Steel Stain për ankorimin e murit. Materiali i ankorimit (shufrat e ndërprera, bulonat e kombinuara).
Së bashku
M.
Futni kërkesën
Hapa inox270 000,00L / gjitha
Hapat e çelik inox, mbushje me çelik inox horizontale, gjerësi 800 mm, gjatësi 3000 mm, spirancë anësore.
Së bashku
gjitha
Futni kërkesën
Hapa inox234 000,00L / gjitha
Hapat e inox, çelik inox horizontale të mbushur, gjerësi 700 mm, gjatësi 2500 mm, spirancë anësore.
Së bashku
gjitha
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Ndertim dhe prodhim shkalleshSa kushton ndërtimi dhe prodhimi i shkallëve? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?