Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Sauna

Jeni duke kërkuar për një ndërtues sauna? Ne kemi 19,055 ndërtues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,712 profesionistë të regjistruar
87,705 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Sauna

Sa kushtojnë saunat? Për saunat, ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme: prodhim, import dhe montim të saunave. Çmimet e njësisë së saunës me ajër të ngrohtë janë rreth 1200-4700 euro për sauna. Artikulli më i shtrenjtë në sauna është zakonisht prodhimi i një sauna me avull me porosi. Kostot shtesë mund të përfshijnë: ndërrimin e gjeneratorit, ndriçimin dhe vulat, të cilat kushtojnë mesatarisht 100-2000 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 19,055. Nuk keni më nevojë të kërkoni: çmimin e saunave, tek ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,712 profesionistë të regjistruar
87,705 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: SaunaÇmimet mesatare

Çmim të ulët46 200,00 L/një copë
Çmimi mesatar87 288,00 L/një copë
Cmim i larte162 840,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e Çmimeve të Sáunit.

Për të mësuar çmimin e saktë të Sáun dërgoni kërkesën për specialistin tonë të certifikuar, dhe pastaj ju merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e sauna.

Kryetari për sauna të thatë2400.0L / një copë
Gjuha për sauna të thatë deri në 120 ° C, 10cm rezistente ndaj kripës me membranë me fibër qelqi, të përshtatshme për -40 - +120 ° C, fuqi nga 25-50W / 8.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Sauna druri veshur552.0L / m2
Sauna druri veshur nga bredh nordik, hrxš 12,5x96 mm, gjatësi 4500 mm.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Sauna finlandeze126000.0L / një copë
Kabina nga druri i ngurtë bredh me 40 mm të trasha. Madhësia 198x168x211 cm. Vetitë e shkëlqyera izoluese, pamja e pastër.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Infrasauna.105000.0L / një copë
Kabinën masive të drurit. Dimensioni 130 x 115 x 186 cm. Vetitë e shkëlqyera izoluese, pamja e pastër. 8 ngrohje të karbonit, duke përfshirë ngrohjen underfloor për rrjedhën e ngrohjes të këndshme në fushën e këmbës.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Produkte dhe sherbime tjeraSa kushtojnë produktet dhe shërbimet e tjera? Për produkte dhe shërbime të...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?