Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Roleta te trasha

Jeni duke kërkuar për një blind rul për perde me palosje? Ne kemi 17,112 blinds në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,788 profesionistë të regjistruar
87,834 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Roleta te trasha

Sa kushtojnë blindat e palosur? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për blindat e palosur: fokus, prodhim, montim dhe shërbim. Çmimet e mburojës me plisa janë rreth 13-37 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë në blindat e palosur janë zakonisht pliset e varura në huall mjalti kundër dritës së ditës. Shpenzimet shtesë mund të përfshijnë: veglat, vida, kaçavidë, shpuese, të cilat kushtojnë mesatarisht 5-45 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 17,112. Nuk keni më nevojë të shikoni: blindat me palosje çmimi, me ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,788 profesionistë të regjistruar
87,834 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Roleta te trashaÇmimet mesatare

Çmim të ulët780,00 L/një copë
Çmimi mesatar1 488,00 L/një copë
Cmim i larte2 220,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e Çmimeve të Rrotullimeve të Plated

Për të mësuar çmimin e saktë të rrotullimeve të zbukuruara, dërgoni kërkesën tek profesionistët tanë të certifikuar, dhe pastaj merrni oferta të shumëfishta. Shihni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e blinds pleated.

Instalimi i kornizës dhe dyerve të zbukuruara të rrjetit kundër insekteve962,40L / m2
Dyert e rrjetit në rritje kundër insekteve, të zbukuruara, të montuara për të mbushur kornizën.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Rrjeti i montimit të dyerve të prera kundër insekteve të insekteve1 026,00L / m2
Instalimi i dyerve kryesore kundër insekteve, të zbukuruara, të montuara.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Rrjeti dyert e zbukuruara kundër insekteve12 780,00L / m2
Dera e rrjetit kundër insekteve të zbukuruara, montuar në kornizë, ngjyrë të bardhë.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Rrjeti i zbukuruar dyert kundër insekteve në sezon11 760,00L / m2
Dyert e rrjetit kundër insekteve të zbukuruara, pallto montuar, ngjyrë të bardhë.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Hijezim i brendshemSa kushton hijezimi i brendshëm? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?