Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Roleta te brendshme per dritare

Jeni duke kërkuar për një blind dritareje (të brendshme)? Ne kemi 17,244 blinds në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,729 profesionistë të regjistruar
87,726 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Roleta te brendshme per dritare

Sa kushtojnë blindat e dritareve të brendshme? Për blindat e dritareve të brendshme, ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme: fokusim, prodhim dhe instalim të blindave. Çmimet e sistemit të brendshëm të errësimit të dritareve janë rreth 9-25 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë në blindat e dritareve të brendshme është zakonisht prodhimi i blindave të motorizuara. Kostot shtesë mund të përfshijnë: veglat dhe pjesët e këmbimit, të cilat kushtojnë mesatarisht 10-60 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 17,244. Nuk keni më nevojë të kërkoni: çmimin e xhamave (të brendshëm), tek ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,729 profesionistë të regjistruar
87,726 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Roleta te brendshme per dritareÇmimet mesatare

Çmim të ulët509,40 L/një copë
Çmimi mesatar1 122,60 L/një copë
Cmim i larte1 614,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e Çmimeve të Rrotullimeve të Brendshme në Windows

Për të mësuar çmimin e saktë të rrotullimeve të brendshme në dritare, dërgoni kërkesën tek ekspertët tanë të verifikuar, dhe pastaj merrni oferta të shumëfishta. Shihni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e shutters rul (të brendshme).

Rul rul rul4068.0L / m2
Roller rul roller - për dhomën e zezë ose dhomë të mbrojtura, por edhe si një element të këndshëm dhe modern dekorativ të brendshëm.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Vertical Blinds 89 mm2460.0L / m2
Vertical pëlhurë blinds me një lamella 89mm - të përshtatshme për shading sipërfaqe të mëdha, por edhe për të injektuar dhoma të mëdha.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Këshillim1200.0L / orë
Konsultimi në përzgjedhjen e llojit Roliet, materiale, ngjyra.
Së bashku
orë
Futni kërkesën
Shërbim1920.0L / orë
Diagnostifikimi dhe rrotullat e shërbimit, disassembly dhe montim.
Së bashku
orë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Hijezim i brendshemSa kushton hijezimi i brendshëm? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?