Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Roleta dhe perde

Jeni duke kërkuar për një blind për perde panel? Ne kemi 17,143 blinds në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,712 profesionistë të regjistruar
87,704 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Roleta dhe perde

Sa kushtojnë perdet e paneleve? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për perdet e paneleve: zonë, vizualizim, instalim, shërbim. Çmimet e mureve rrëshqitëse japoneze janë rreth 7-30 euro për m2. Artikulli më i shtrenjtë në perdet e paneleve është zakonisht prodhimi i perdeve nga materiale premium. Kostot shtesë mund të përfshijnë: përgatitjen, shpimin, instalimin dhe riparimin e shinave dhe garniturave, të cilat kushtojnë mesatarisht 5-30 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 17,143. Mos kërkoni më tej: çmimi i perdeve të paneleve, me ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,712 profesionistë të regjistruar
87,704 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Roleta dhe perdeÇmimet mesatare

Çmim të ulët420,00 L/një copë
Çmimi mesatar744,00 L/një copë
Cmim i larte1 200,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e çmimeve të varet nga paneli

Për të mësuar çmimin e saktë të hitches panel, dërgoni kërkesën tek ekspertët tanë të verifikuar, dhe pastaj ju merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e perdeve të panelit.

Perde panel1800.0L / m2
Ngjyrat: e kuqe, e zezë, e bardhë. Gjerësia e perdes së panelit 70 cm, lartësia 300 cm.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Panelët në apartament 750x2500 mm1200.0L / m2
Paneli perde për të sheshtë 750x2500. 100% materiale poliestër.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Paneli i paneleve 700x25002400.0L / m2
Perde të panelit me dimensione 700x2500 materiale gjysmë transparente.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Perde panel3000.0L / m2
Paneli varet me një të gjerë 75 cm dhe një lartësi prej 300 cm. Materiale gjysmë transparente.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Hijezim i brendshemSa kushton hijezimi i brendshëm? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?