Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Rikonstruksioni i bërthamave të apartamenteve

Po kërkoni një ekspert për rindërtimin e qendrës së banesave? Ne kemi 20,047 ndërtues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,787 profesionistë të regjistruar
87,834 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Rikonstruksioni i bërthamave të apartamenteve

Sa kushton rindërtimi i bërthamave të banesave? Gjatë rikonstruksionit të bërthamave të banimit, ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme: punime prishjeje dhe murature, tjegulla, lidhje tualetesh, lavamanësh dhe dushe. Çmimet e rimodelimit bazë të banesave janë rreth 3000 - 7000 euro për rimodelim. Artikulli më i shtrenjtë në rindërtimin e bërthamës së strehimit është zakonisht puna e lidhur me tjegulla. Kostot e tjera mund të përfshijnë: mbledhjen e mbetjeve dhe kostot e lyerjes, të cilat kushtojnë mesatarisht 20-300 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 20,047. Mos kërkoni më tej: rindërtimi i çmimit bazë të banesave, me ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,787 profesionistë të regjistruar
87,834 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Rinovim dhe rindertimSa kushton rindërtimi dhe rinovimi? Gjatë rikonstruksioneve dhe rinovimeve, ne shpesh ofrojmë...
Trego më shumë
KalkulatorLista e Çmimeve të Cores Residential

Për të mësuar çmimin e saktë të rindërtimit të bërthamave të banimit dërgoni kërkesën tek specialisti ynë i certifikuar, dhe pastaj merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e rindërtimit të cores apartament.

Heqja e Core Umakart840,00L / m2
Pompimi dhe largimi i paneleve individuale umakarto
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Duke mbuluar muret e brendshme960,00L / m2
Ndërtimi i ndarjeve të reja, qoftë nga pllakat ose tulla
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Vendosja e shtrimit dhe dyshemeve1 200,00L / m2
Balancimin dhe përcjelljen e substratit, duke menduar për shtrimin dhe skicat, splashing
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Bath / dush / lavaman1 080,00L / orë
Seating dhe furnizimit me energji elektrike dhe tualet të mbeturinave, dush, banjë ose lavaman
Së bashku
orë
Futni kërkesën
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?