Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Porta rreshqitese

Po kërkoni një ndërtues për porta rrëshqitëse? Ne kemi 22,012 ndërtues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,802 profesionistë të regjistruar
87,879 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Porta rreshqitese

Sa kushtojnë portat rrëshqitëse? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për portat rrëshqitëse: fokus, dizajn dhe ofertë çmimi, prodhim, montim dhe shërbim. Çmimet e komponentëve për portat rrëshqitëse të hyrjes janë rreth 270-500 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë në portat rrëshqitëse është zakonisht prodhimi i portave rrëshqitëse të automatizuara. Kostot shtesë mund të përfshijnë: shpenzimet e transportit, veglat, llakun dhe bojërat, të cilat kushtojnë mesatarisht 10-50 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 22,012. Mos kërkoni më tej: portat rrëshqitëse ju merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore me ne.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,802 profesionistë të regjistruar
87,879 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Porta rreshqiteseÇmimet mesatare

Çmim të ulët16 560,00 L/një copë
Çmimi mesatar22 553,40 L/një copë
Cmim i larte30 300,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e çmimeve të portave rrëshqitëse

Për të mësuar çmimin e saktë të portave rrëshqitëse dërgoni pyetjen për ekspertët tanë të verifikuar, dhe pastaj ju merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e rrëshqitjes.

Porta rrëshqitëse me madhësi 3.0x1.8 m100 800,00L / një copë
Porta rrëshqitëse me dimensione prej 3,0x1.8 m, trajtimi sipërfaqësor i ZN + PVC, Jokel Plotësoni 25x25 mm, ngjyrë ral.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Makinë elektrike për rrëshqitje portë deri në 800 kg16 500,00L / gjitha
Makinë elektrike për rrëshqitje vetë-mbështetëse dhe rul gateway deri në 800 kg.
Së bashku
gjitha
Futni kërkesën
Paralajmërim Lighthouse për rrëshqitje / Wing Gate 230 V1 140,00L / një copë
Paralajmërim, fara e sigurisë për rrëshqitje dhe portë të krahut 230 V. pa kabllo të nevojshme.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Porta rrëshqitëse me madhësi 3,5x1,85 m63 060,00L / një copë
Porta rrëshqitëse, wx 3,5x1,85 m, epoxizinok dhe poliestër t
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Gardhe dhe portaSa kushtojnë gardhet dhe portat? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?