Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Perde

Po kërkoni një mjeshtër për perde? Ne kemi 17,328 kampionë në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,803 profesionistë të regjistruar
87,879 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Perde

Sa kushtojnë perdet? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për perde: inspektim dhe fokusim, perde të personalizuara, instalim perde. Çmimet e perdeve dhe perdeve janë rreth 4-32 euro për m2. Artikulli më i shtrenjtë në perde është zakonisht një perde e madhe e bërë nga materiali cilësor. Shpenzimet shtesë mund të përfshijnë: korniza, grepa, pastrim perde, të cilat kushtojnë mesatarisht 20-120 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 17,329. Mos kërkoni më tej për çmimin tuaj: ne ju ofrojmë ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,803 profesionistë të regjistruar
87,879 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: PerdeÇmimet mesatare

Çmim të ulët0,00 L/thirrje
Çmimi mesatar2 158,20 L/thirrje
Cmim i larte4 197,00 L/thirrje
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e çmimeve të perdeve

Për të mësuar çmimin e saktë të varetave, dërgoni kërkesën tek specialisti ynë i certifikuar, dhe pastaj merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e perdeve.

Varet600,00L / m2
Perde të butë të errët të errët nuk tejkalojnë deri në 95% të dritës, do të ofrojnë errësirë, ato gjithashtu mund të reduktojnë luhatjet e temperaturës.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Perde për ndërprerje 145 × 180 cm1 560,00L / një copë
Curtins Blackout Stefano Blue errët - 145 × 180 cm.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Konsultim1 200,00L / gjitha
Konsultimi dhe konsulenca në përzgjedhjen e llojit të varetave, materialit.
Së bashku
gjitha
Futni kërkesën
Instalim1 800,00L / orë
Norma e montimit të perdes për orë.
Së bashku
orë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Hijezim i brendshemSa kushton hijezimi i brendshëm? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?