Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Pastrim me lageshti

Po kërkoni një operator pastrimi? Ne kemi 10,013 pastrues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
33,324 profesionistë të regjistruar
90,145 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Pastrim me lageshti

Sa kushton një rrahje? Ne shpesh ofrojmë këto shërbime gjatë rrahjes: rrahja e veturave, qilimave dhe sediljeve. Çmimet për pastrimin e llojeve të ndryshme të qilimave, sediljeve dhe brendësisë së veturës janë rreth 15-25 euro në orë. Artikulli më i shtrenjtë në rrahje është zakonisht rrahja dhe pastrimi i tapeteve të zyrës. Shpenzimet shtesë mund të përfshijnë: nxjerrjen e ujit nga tapetet me ngrohje, pastrimin e sediljeve dhe kolltukëve prej lëkure, të cilat kushtojnë mesatarisht 10-40 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 10,013. Mos kërkoni më tej për të gjitha furnizimet tuaja të preferuara artizanale: Merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore me ne.

Shiko gjithashtu:Shërbime
33,324 profesionistë të regjistruar
90,145 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Pastrim me lageshtiÇmimet mesatare

Çmim të ulët42,00 L/m2
Çmimi mesatar64,80 L/m2
Cmim i larte120,00 L/m2
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e Çmimeve të Arterisë

Për të mësuar çmimin e saktë të arteries, dërgoni kërkesën tek specialisti ynë i certifikuar, dhe pastaj merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për shërbime individuale në kategorinë Artering.

Marrja e qilima pjesë me flokë të gjatë300,00L / m2
Duke marrë qilima copë me kohë të gjatë. Mundësia e avullit me avull, pastrim kimik ose qilima shamponimi.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Termikimi me krevat dopio720,00L / një copë
Ardhja e thellësisë së avullit të ujit të dyfishtë. Tapiceri i dezinfektimit antivirus për të shkatërruar 99.99% të baktereve dhe viruseve.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Marrja e vendeve360,00L / një copë
Sofas profesionale pastrimi dhe dyshek me ujë të nxehtë.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Tabeleta300,00L / një copë
Duke marrë tavolina me ujë të nxehtë. Dezinfektimi dhe mbrojtja e sipërfaqes.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Sherbime te pastrimitSa kushton pastrimi? Gjatë pastrimit, ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme: pastrim...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?
Përditësuar në: May 15, 2023