Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Panele diellore, panele fotovoltaike

Jeni duke kerkuar elektricist per panele diellore, fotovoltaike? Ne kemi 21,305 elektricistë në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,729 profesionistë të regjistruar
87,726 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Panele diellore, panele fotovoltaike

Sa kushtojnë panelet diellore, fotovoltaike? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për panelet solare, fotovoltaike: prodhimin dhe instalimin e paneleve fotovoltaike dhe solare. Çmimet e paneleve të energjisë diellore janë rreth 3500-5000 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë në panelet diellore, fotovoltaike është zakonisht prodhimi i paneleve fotovoltaikë fleksi monokristaline. Kostot shtesë mund të përfshijnë: strukturën mbajtëse dhe shërbimin pas garancisë, të cilat kushtojnë mesatarisht 10-100 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 21,305. Nuk keni më nevojë të kërkoni: çmimin e paneleve diellore, fotovoltaike, tek ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,729 profesionistë të regjistruar
87,726 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Panele diellore, panele fotovoltaikeÇmimet mesatare

Çmim të ulët225 000,00 L/një copë
Çmimi mesatar268 200,00 L/një copë
Cmim i larte312 000,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e çmimeve të paneleve diellore dhe fotovoltaike

Për të mësuar çmimin e saktë të paneleve diellore dhe fotovoltaike, dërgoni kërkesën tek ekspertët tanë të verifikuar, dhe pastaj ju merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për shërbime të vetme në panele diellore, fotovoltaike.

Instalimi i Sistemit Anchor - çati pjerrësi240.0L / një copë
Instaloni një sistem ankorimi në një çati të pjerrët qeramike. Instalimi i mbulimit të betonit.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Instalimi i sistemit të ankorimit të shpejtë - çati të zhdrejtë216.0L / një copë
Instalimi i një spirancë të sistemit të lirimit të shpejtë në një çati qeramike të pjerrët. Instalimi i mbulimit të betonit.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Sistemi i trefazës fotovoltaike 3420W189000.0L / gjitha
Sistemi i trefazës fotovoltaike Fronius 3420W me tre-phasesters frozesor alternative Fronius Symmo 3.0.3-s 3000va 4.3a, me panele diellore që përbëhen nga 60 artikuj.
Së bashku
gjitha
Futni kërkesën
Hook çati samodiber427.2L / një copë
Marrja e marrjes së mostrave të çatisë për ankorimin e paneleve fotovoltaike në fletë metalike.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
ElektricistSa kushton një elektricist? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për elektricistët:...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?