Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Oxhaqe metalike

Po kërkoni një oxhak pastruese për oxhaqe inox? Kemi 21,730 oxhakpastrues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,722 profesionistë të regjistruar
87,719 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Oxhaqe metalike

Sa kushtojnë oxhaqet inox? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për oxhaqet inox: konsulencë, prodhim, montim dhe shërbim të oxhaqeve inox. Çmimet e oxhaqeve inox janë rreth 350-870 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë brenda oxhaqeve inox është zakonisht instalimi i një oxhaku inox me izolim 50 mm. Kostot e tjera mund të përfshijnë: transportin, kapjen dhe shërbimin pas garancisë, të cilat kushtojnë mesatarisht 30-150 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 21,730. Mos kërkoni më tej: çmimi i oxhaqeve inox, me ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,722 profesionistë të regjistruar
87,719 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Oxhaqe metalikeÇmimet mesatare

Çmim të ulët21 360,00 L/një copë
Çmimi mesatar37 536,00 L/një copë
Cmim i larte52 320,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e Çmimeve të zinxhirëve të çelikut

Për të mësuar çmimin e saktë të oxhaqeve çelik inox, dërgoni kërkesën për ekspertët tanë të verifikuar, dhe pastaj ju merrni oferta të shumëfishta. Ju lutemi referojuni çdo shërbimi në kategorinë e oxhaqeve çelik inox.

Oxhaku i çelikut të çelikut të dyfishtë të dyfishtë deri në 8 m68340.0L / gjitha
Dy-shell çelik inox oxhak 8 m dn 150. dritë, lagështi rezistente, acidet dhe temperaturat e larta, izolim unik me rezistencë të shkëlqyer termike.
Së bashku
gjitha
Futni kërkesën
Oxhak çelik inox dy-këmbë deri 19 m130140.0L / gjitha
Oxhaku i çelikut me dy paketim me dy paketim 19 m dn 150. Light, rezistente ndaj lagështisë, acidet dhe temperaturat e larta, izolim unik me rezistencë të shkëlqyer termike.
Së bashku
gjitha
Futni kërkesën
Oxhak çelik inox dy-këmbë deri 19 m166620.0L / gjitha
Lartësia e dyfishtë e oxhakut prej çeliku inox 19 m dn 180. dritë, rezistente ndaj lagështisë, acidet dhe temperaturat e larta, izolim unik me rezistencë të shkëlqyer termike.
Së bashku
gjitha
Futni kërkesën
Oxhaku i çelikut të çelikut të dyfishtë të dyfishtë deri në 8 m77160.0L / gjitha
Oxhaku i çelik inox 8 m DN 180 Lartësia e dyfishtë është e lehtë, rezistente ndaj lagështisë, acidet dhe temperaturat e larta, izolimi unik me rezistencë të shkëlqyer termike.
Së bashku
gjitha
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Mjeshter çatieSa kushton hidrauliku? Gjate punes se hidraulikut ne shpesh bejme sherbimet e...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?