Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Mjeshter

Po kërkoni një burrë për orë për të mirëmbajtur një apartament apo shtëpi? Ne kemi 23,855 bashkëshortë për orë në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
33,326 profesionistë të regjistruar
90,178 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Mjeshter

Sa kushtojnë shërbimet e një burri për orë? Ne shpesh bëjmë shërbimet e mëposhtme gjatë punës së një burri një orë: varja e fotografive, montimi i televizorit në mur, instalimi i një kinemaje në shtëpi. Çmimet e shërbimeve të riparuesit janë rreth 11-30 euro në orë. Artikulli më i shtrenjtë brenda shërbimeve të bashkëshortit për orë është zakonisht puna hidraulike. Shpenzimet shtesë mund të përfshijnë: punët e mbarimit, pastrimin pas instalimit, kostot e transportit, furnizimet e hekurit si vida, kunja, gozhda, të cilat kushtojnë mesatarisht 5-20 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 23,855. Nuk keni më nevojë të kërkoni: çmimin për orë të burrit, tek ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
33,326 profesionistë të regjistruar
90,178 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: MjeshterÇmimet mesatare

Çmim të ulët660,00 L/orë
Çmimi mesatar1 056,00 L/orë
Cmim i larte1 800,00 L/orë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e çmimeve të orëve të burrit të orës

Për të mësuar çmimin e saktë të orëve të burrit orë, dërgoni pyetjen për ekspertët tanë të verifikuar, dhe pastaj ju merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për çdo shërbim në një kategori të burrit të orës.

Hanging Images ose TV1 200,00L / orë
Ngarkimi, shpimi, përgatitja dhe pezullimi i televizionit ose imazheve.
Së bashku
orë
Futni kërkesën
Ndriçim1 500,00L / orë
Instalime elektrike dhe duke filluar dritat e jashtme dhe të brendshme (tavan dhe mur), zëvendësimin e bulbs, riparime të vogla.
Së bashku
orë
Futni kërkesën
Punë e vogël hidraulike1 200,00L / orë
Duke zëvendësuar gaskets, bateri ose kokë dush. Duke aplikuar stuko dhe silikoni.
Së bashku
orë
Futni kërkesën
Piktura900,00L / orë
Mure bluarje, duke aplikuar veshje depërtimit, muret e pikturës të brendshme.
Së bashku
orë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Instalim i kinemase ne shtepiSa kushton instalimi i teatrit në shtëpi? Gjatë instalimit të një kinemaje...
Ekspert, specialistSa kushton masteri? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për mjeshtrit: riparime,...
Montim i tv ne murSa kushton montimi i një televizori në mur? Gjatë montimit të televizorit...
Montim i mobiljeve, instalimSa kushton montimi dhe montimi i mobiljeve? Gjatë montimit dhe palosjes së...
Fotografi muriSa kushton varja e fotove? Gjatë varjes së fotografive, ne shpesh ofrojmë...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?
Përditësuar në: May 15, 2023