Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Material per ndertim

Po kërkoni një furnizues për materiale ndërtimi? Ne kemi 25,293 furnizues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,712 profesionistë të regjistruar
87,704 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Material per ndertim

Sa kushton materiali i ndërtimit? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për materialet e ndërtimit: shitjen e kapëseve, tullave, oxhaqeve, izolimit dhe çatisë. Çmimet e ndërtimit janë rreth 1.20-11 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë në materialet e ndërtimit është zakonisht ndërtimi i thatë. Kostot shtesë mund të përfshijnë: shpenzimet e transportit dhe mjetet, të cilat kushtojnë mesatarisht 10-40 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 25,293. Mos kërkoni më tej: materiale ndërtimi, me ne do të gjeni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,712 profesionistë të regjistruar
87,704 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Material per ndertimÇmimet mesatare

Çmim të ulët72,00 L/një copë
Çmimi mesatar140,40 L/një copë
Cmim i larte270,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e Çmimeve të Materialeve të Ndërtimit

Për të mësuar çmimin e saktë të materialeve të ndërtimit, dërgoni kërkesën tek specialisti ynë i certifikuar, dhe pastaj merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për shërbime individuale në materialin e ndërtimit të kategorisë.

Bllok debnia72.0L / një copë
Për muret e bazave, bodrumeve, pishinave, gardhet konkrete, mure mbështetëse, mure konkrete ose të përforcuara të betonit, shtyllave, kolonave dhe më shumë.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Tullë qeramike78.0L / një copë
I qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm ndaj motit, siguron një jetë të gjatë shërbimi dhe kështu rrit vlerën e saj.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Bllokon ytong.306.0L / një copë
Izolimi i lartë termik, përpunimi dhe trajtimi i dritës, rezistenca dhe forca e lartë, rezistenca ndaj zjarrit, thith lagështi të tepërt, duke kontribuar kështu në një klimë të mirë të brendshme.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Nopová petë.726.0L / një copë
Mbrojtja nga rrjedhja e ndërtesave; Falë NOC, ai garanton goditje të hapur dhe shuplakë.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Lende druri te laminuaraSa kushton druri dhe prizmat e ngjitur? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e...
Lende drusore ndertimi, druSa kushton druri dhe druri? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?