Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Makina per shtrimin e betonit

Po kërkoni një ofrues për mallërat e makinerive? Ne kemi 23,134 ofrues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,722 profesionistë të regjistruar
87,719 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Makina per shtrimin e betonit

Sa kushtojnë mallërat e makinerive? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për mallërat e makinerive: aplikimin dhe përgatitjen e mallërave të çimentos dhe anhidritit me makinë. Çmimet e veshjeve të bëra me makinë janë rreth 2-5 euro për m2. Artikulli më i shtrenjtë në mallërat e makinerive është zakonisht aplikimi me makinë i mallërave anhidrit. Shpenzimet e tjera mund të përfshijnë: konsulencë, konsultime, fokus në ndërtim, përgatitje të bazës për mallëra, marrje me qira të makinerive dhe kamionëve, të cilat kushtojnë mesatarisht 20-60 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 23,134. Mos kërkoni më tej: çmimi i mallërave të makinerive, ju merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore me ne.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,722 profesionistë të regjistruar
87,719 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Makina per shtrimin e betonitÇmimet mesatare

Çmim të ulët540,00 L/m2
Çmimi mesatar714,00 L/m2
Cmim i larte960,00 L/m2
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e Çmimeve të Makinerisë

Për të mësuar çmimin e saktë të ekraneve të makinës, dërgoni kërkesën tek specialisti ynë i certifikuar, dhe pastaj merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e makinës Pottery.

Grid tekstil me fije qelqi126.0L / m2
Grid tekstil me fije qelqi u fut në një pallto ose në Mazan.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Duke bërë një shtresë depërtimi për veshjet120.0L / m2
Duke bërë një shtresë të vetme depërtimi për pallto dhe shëmtuar.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Anhydritová katin drejtues.780.0L / m2
Dyshemeja anhidrit e përzierjeve të thata të presionit prej 20 MPA trashësi 10 mm.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Potere çimentoje720.0L / m2
Çimento shpinën nga përzierjet e thata të trashësisë 20 mm 20 mm të trasha.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
EstrihSa kushton vezët? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për mallërat: konsulencë,...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?