Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Lemim dhe bluarje

Jeni duke kërkuar për një lëmues dhe lëmues? Ne kemi 22,084 mulli në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,788 profesionistë të regjistruar
87,834 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Lemim dhe bluarje

Sa kushton pastrimi me rërë dhe lëmimi? Gjatë pastrimit me rërë dhe bluarjes, ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme: heqjen mekanike të shtresës së sipërme të kontaminuar, ashpërsimin e sipërfaqes së materialit. Çmimet për prishjen dhe lustrimin e sipërfaqes së drurit dhe metaleve janë rreth 7-15 euro për m2. Artikulli më i shtrenjtë në spërkatjen dhe bluarjen është zakonisht disqet me rërë dhe lustrim. Kostot shtesë mund të përfshijnë: produkte pastrimi, furça, marrja me qira e një kompresori, të cilat kushtojnë mesatarisht 5-35 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 22,084. Mos kërkoni më tej: çmimi i pastrimit me rërë dhe bluarjes, me ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,788 profesionistë të regjistruar
87,834 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Lemim dhe bluarjeÇmimet mesatare

Çmim të ulët420,00 L/m2
Çmimi mesatar576,00 L/m2
Cmim i larte840,00 L/m2
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e Çmimeve të Sandblasting dhe bluarje

Për të mësuar çmimin e saktë të sandblasting dhe bluarje, dërgoni pyetjen për ekspertët tanë të verifikuar dhe kështu të merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e rërës dhe bluarjes.

Sandering e pjesëve të mëdha600,00L / m2
Sanding pjesë të mëdha - produkte hidraulik, disqe, pjesë të makinave, veteranë, makineri.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Sandering e pjesëve komplekse840,00L / m2
Pjesë të kompleksit të lëmuar me strukturim të detajuar dhe pluralizmin e folds.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Disqet e kallajve sandblast900,00L / një copë
Sheqja e fletëve të automobilave metalike.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Disk alumini i lëmuar1 320,00L / një copë
SUGING ALUMOTIV AUTOMOTIVE DISKS.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Produkte dhe sherbime tjeraSa kushtojnë produktet dhe shërbimet e tjera? Për produkte dhe shërbime të...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?