Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Kopsht, kopshtar

Po kërkoni një kopshtar për kopshtin? Ne kemi 24,954 kopshtarë në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
33,326 profesionistë të regjistruar
90,178 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Kopsht, kopshtar

Sa kushton një kopsht, një kopshtar? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për kopshtin dhe kopshtarin: shërbimin e kopshtit, mirëmbajtjen e kopshtit, prerjen e gardheve dhe shkurreve, shtrimin dhe kujdesin e lëndinës. Çmimet e kujdesit të kopshtit janë rreth 10-25 euro në orë. Artikulli më i shtrenjtë në kopsht, kopshtari është zakonisht një kujdes i plotë i kopshtit gjatë gjithë vitit. Kostot shtesë mund të përfshijnë: pemëtarinë, mprehjen e teheve dhe gërshërëve, të cilat kushtojnë mesatarisht 20-40 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 24,954. Mos kërkoni më tej: kopshti, kopshtari çmimin, me ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
33,326 profesionistë të regjistruar
90,178 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Kopsht, kopshtarÇmimet mesatare

Çmim të ulët468,00 L/orë
Çmimi mesatar813,60 L/orë
Cmim i larte1 200,00 L/orë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorKopshti dhe kopshti Lista e çmimeve të shërbimit

Për të mësuar çmimin e saktë të kopshtit dhe shërbimeve të kopshtit, dërgoni kërkesën për specialistin tonë të certifikuar, kështu që ju merrni oferta të shumëfishta. Shihni çmimet për çdo shërbim në kategorinë Kopshti, kopshtar.

Prerë pemë frutore dhe shkurre1 500,00L / një copë
Pritini pemët e papërshtatshme më të vjetra deri në lartësinë 3M.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Lëndinë6,00L / m2
Mbrojtja kimike kundër sëmundjeve dhe burrarave
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Krijo një lëndinë të re90,00L / m2
Përgatitja e tokës nga portat rrotulluese
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Realizimi i kopshteve54,00L / m2
Hartimi i dizajnit të mbjelljes
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Kositje bari, lendineSa kushtojnë shërbimet e kositjes? Gjatë kositjes së barit, ne shpesh ofrojmë...
Mbjellja e pemeveSa kushtojnë mbjelljet e pemëve? Gjatë mbjelljes së pemëve, ne shpesh ofrojmë...
Mbjellja e barit, lendineSa kushton një lëndinë? Gjatë mbjelljes së lëndinave, ne shpesh ofrojmë shërbimet...
Shkeputje bariSa kushton skarifikimi? Gjatë skarifikimit, ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme: ajrim...
Prerja, sharrimi i pemeveSa kushton prerja, prerja e pemëve? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme...
Punime kopshti dhe te ambienteve te jashtmeSa kushton kopshti dhe puna në natyrë? Për kopshte dhe punë në...
Kopshti i shtepise, vilaSa kushtojnë shtëpitë e kopshtit? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për...
Qendra e kopshtitSa kushtojnë shërbimet e kopshtarisë? Në hortikulturë, ne shpesh ofrojmë shërbimet e...
Arkitekt kopshtiSa kushton një arkitekt i peizazhit? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme...
Sistemi i ujitjesSa kushton një sistem vaditjeje? Me sistemin e ujitjes shpesh ofrojmë këto...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?
Përditësuar në: May 15, 2023