Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Kangjella xhami

Po kërkoni një ndërtues për parmakë xhami? Ne kemi 16,139 ndërtues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,788 profesionistë të regjistruar
87,834 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Kangjella xhami

Sa kushton një kangjella xhami? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për kangjellat e xhamit: prodhimin dhe montimin e kangjellave prej xhami të ankoruara në profil dhe në doreza, ballkone franceze dhe parmakë kolonash. Çmimet e kangjellave prej xhami janë rreth 120-450 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë brenda një kangjella xhami është zakonisht instalimi i mureve prej xhami me funksion kangjella. Kostot shtesë mund të përfshijnë: vizualizimin dhe shërbimin pas garancisë, të cilat kushtojnë mesatarisht 20-60 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 16,139. Mos kërkoni më tej: kangjellat prej xhami çmimi, me ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,788 profesionistë të regjistruar
87,834 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Kangjella xhamiÇmimet mesatare

Çmim të ulët7 200,00 L/një copë
Çmimi mesatar17 286,00 L/një copë
Cmim i larte27 720,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e çmimeve të kangjellave të qelqit

Për të mësuar çmimin e saktë të kangjellave të qelqit, dërgoni kërkesën tek specialisti ynë i certifikuar, dhe pastaj merrni oferta të shumëfishta. Shihni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e kangjellave të xhamit.

Railings qelqi me shtojcën e tload27 420,00L / M.
Railings qelqi me objektiva në objektiva, dimension: 1000 x 900 mm, qelqi të qarta dhe film të qartë 8.8 / 1,2, handrail çelik inox Ø 42.4 mm.
Së bashku
M.
Futni kërkesën
Railings qelqi me ankorim anësor32 820,00L / M.
Këmbimi i qelqit me ankorim anësor, dimension: 1000 x 900 mm, xhami ekstra të qartë dhe film të qartë 8.8 / 1.2, pa parajsë.
Së bashku
M.
Futni kërkesën
Konsultim6 000,00L / gjitha
Konsultimi për instalimin e një kangjella qelqi.
Së bashku
gjitha
Futni kërkesën
Instalim2 100,00L / orë
Shkalla e orëve kur instaloni një strukturë kangjella qelqi.
Së bashku
orë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Ndertim dhe prodhim shkalleshSa kushton ndërtimi dhe prodhimi i shkallëve? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?