Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Kangjella metalike

Po kërkoni një ndërtues për kangjella inox? Ne kemi 15,909 ndërtues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,707 profesionistë të regjistruar
87,691 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Kangjella metalike

Sa kushton një kangjella inox? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për kangjellat inox: projektimin, prodhimin, montimin dhe shërbimin e kangjellave inox. Çmimet e kangjellave inox janë rreth 40-120 euro për metër. Artikulli më i shtrenjtë në kangjellat prej çeliku inox është zakonisht prodhimi i kangjellave atipike. Kostot e tjera mund të përfshijnë: kostot e transportit, inkorporimin e ndryshimeve, shërbimin pas garancisë, të cilat kushtojnë mesatarisht 30-130 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 15,909. Mos kërkoni më tej: kangjellat inox çmimi, me ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,707 profesionistë të regjistruar
87,691 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Kangjella metalikeÇmimet mesatare

Çmim të ulët2 400,00 L/m2
Çmimi mesatar4 680,00 L/m2
Cmim i larte7 200,00 L/m2
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e çmimeve të kangjellit çelik inox

Për të mësuar çmimin e saktë të kangjellit çelik inox, dërgoni kërkesën për ekspertët tanë të provuar dhe kështu të merrni oferta të shumëfishta. Ju lutemi referojuni çdo shërbimi në kategorinë e hekurave të çelikut.

Kangjella çelik inox për shkallët3240.0L / M.
Stainless çeliku kangjella për shkallët, çelik inox inox horizontale, lartësi 900 mm, gjatësi 3000 mm, ankorim kat.
Së bashku
M.
Futni kërkesën
Kangjella çelik inox me mbushje vertikale çeliku inox5040.0L / M.
Kangjella çelik inox, mbushje vertikale çelik inox, trajtuar rrethore, lartësi 1000 mm, gjatësi 2000 mm, spirancë kat.
Së bashku
M.
Futni kërkesën
Kangjella çelik inox me mbushje horizontale prej çeliku inox3060.0L / M.
Kangjella çelik inox, çeliku horizontal mbushje çelik, trajtuar raundin, lartësi 900 mm, gjatësi 3000 mm, spirancë kat.
Së bashku
M.
Futni kërkesën
Kangjella çelik inox me dorezë prej druri të ahut, me mbushje horizontale prej çeliku inox9240.0L / M.
Stainless Steel kangjella me malin prej druri të ahut, çelik inox horizontale, lartësi 900 mm, gjatësi 1500 mm, ankorim anësor.
Së bashku
M.
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Ndertim dhe prodhim shkalleshSa kushton ndërtimi dhe prodhimi i shkallëve? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?