Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Kangjella druri

Jeni duke kerkuar nje ndertues per kangjellat prej druri? Ne kemi 17,331 ndërtues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,729 profesionistë të regjistruar
87,726 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Kangjella druri

Sa kushton një kangjella prej druri? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për kangjellat prej druri: fokus, dizajn zgjidhje, prodhim, montim, shërbim. Çmimet e kangjellave prej druri janë rreth 82-185 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë në parmakët prej druri është zakonisht prodhimi i kangjellave atipike nga druri premium. Shpenzimet shtesë mund të përfshijnë: lëmimin, lyerjen, veglat, të cilat kushtojnë mesatarisht 15-50 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 17,331. Mos kërkoni më tej: parmakë druri çmimi, tek ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,729 profesionistë të regjistruar
87,726 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Kangjella druriÇmimet mesatare

Çmim të ulët4 920,00 L/një copë
Çmimi mesatar7 815,00 L/një copë
Cmim i larte11 100,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e Çmimeve të Railings druri

Për të mësuar çmimin e saktë të hekurudhave prej druri, dërgoni kërkesën tek ekspertët tanë të verifikuar dhe pastaj ju merrni oferta të shumëfishta. Ju lutemi shikoni në çdo shërbim në kategorinë e hekurudhave prej druri.

Instalimi i kangjella me mbushje çeliku inox dhe ankorimi në dysheme9600.0L / M.
Instalimi i një kangjella prej druri në shkallët, rripin e çelik inox, spirancë dyshemeje
Së bashku
M.
Futni kërkesën
Instalimi i kangjella me mbushje çeliku inox, ankorim misri10020.0L / M.
Instalimi i një kangjella prej druri në shkallët që mbushin shirita inox, anësore ankese
Së bashku
M.
Futni kërkesën
Instalimi i Mandrail1680.0L / M.
Instalimi i shkallëve të trajtuar në mur
Së bashku
M.
Futni kërkesën
Shkallët Soundproofing.7800.0L / një copë
Instalimi i shkallëve Soundproofing - kuti për përforcimin e kutisë së përforcuar të ndërtuar në një mur të ankoruar me trashësi të periferisë nga 160 në 200 mm
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Ndertim dhe prodhim shkalleshSa kushton ndërtimi dhe prodhimi i shkallëve? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?