Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Inspektim i oxhakut

Po kërkoni një oxhak pastruese për të inspektuar oxhakun? Kemi 19,026 oxhakpastrues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,729 profesionistë të regjistruar
87,726 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Inspektim i oxhakut

Sa kushton një kontroll i oxhakut? Gjatë inspektimit të oxhakut, ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme: inspektimin dhe pastrimin e oxhaqeve dhe kanaleve të tymit. Çmimet e kontrollit të oxhakut janë rreth 30-60 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë në një inspektim të oxhakut është zakonisht miratimi i oxhakut. Kostot shtesë mund të përfshijnë: rreshtim, frezë dhe çati oxhak, të cilat kushtojnë mesatarisht 15-130 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 19,026. Mos kërkoni më tej: rishikimi i çmimit të oxhakut, me ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,729 profesionistë të regjistruar
87,726 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Inspektim i oxhakutÇmimet mesatare

Çmim të ulët1 800,00 L/një copë
Çmimi mesatar2 625,00 L/një copë
Cmim i larte3 600,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorRishikimi i listës së çmimeve Komin.

Për të mësuar rishikimin e saktë të çmimeve të oxhakut, dërgoni pyetjen për specialistin tonë të certifikuar, dhe pastaj merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e Revizionit Komin.

Oxhak cloudacia3600.0L / një copë
Hartimi i një raporti shqyrtimi në oxhak të oxhakut.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Inspektimi i kamerës1800.0L / një copë
Kamera e vogël e oxhakut. Formimi i regjistrimit.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Pastrimi i zinxhirit1200.0L / një copë
Pastrimi, kontrolloni dhe rishikimi i oxhaqeve. Hartimi i mesazhit.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Konsultim1800.0L / orë
Shkalla e orëve për konsultim për të rishikuar oxhakun.
Së bashku
orë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Mjeshter çatieSa kushton hidrauliku? Gjate punes se hidraulikut ne shpesh bejme sherbimet e...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?