Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Grila te jashtme me rul

Po kërkoni një blind për blinds të jashtëm? Ne kemi 17,205 blinds në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,722 profesionistë të regjistruar
87,719 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Grila te jashtme me rul

Sa kushtojnë blindat e jashtme? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për blindat e jashtme: montimi i preparatit elektrik për blindat e jashtme, montimi i blindave, konsulenca. Çmimet për hijezimin e jashtëm janë rreth 160-300 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë në blindat e jashtme është zakonisht instalimi i një sistemi automatik të kontrollit të blindave. Kostot shtesë mund të përfshijnë: telekomandë të blindave, shërbim dhe mirëmbajtje të rregullt, të cilat kushtojnë mesatarisht 20-80 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 17,205. Ju nuk keni më nevojë të kërkoni: çmimin e perdeve të jashtme, tek ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,722 profesionistë të regjistruar
87,719 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Grila te jashtme me rulÇmimet mesatare

Çmim të ulët9 600,00 L/një copë
Çmimi mesatar12 960,00 L/një copë
Cmim i larte18 000,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e çmimeve të rrotullimeve të jashtme

Për të mësuar çmimin e jashtëm të jashtëm të jashtëm, dërgoni kërkesën tek ekspertët tanë të provuar, dhe pastaj ju merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e blinds të jashtme.

Blinds plastike të jashtme2580.0L / m2
Blinds plastike në natyrë Ndërtimi i thjeshtë. Ata përmirësojnë karakteristikat izoluese të ngrohjes të dritareve.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Aksesorë për sistemin e izolimit të kontaktit372.0L / M.
Aksesorë për sistemin e izolimit të kontaktit - Profili i ruleve me kasetë të integruar nënshkrimin dhe rrjetin e tekstilit të xhamit me profilet udhëzuese vertikale të rrotullimeve të jashtme.
Së bashku
M.
Futni kërkesën
Instalimi i të verbërve të prehen1260.0L / një copë
Instalimi i goxha i verbër në një gjerësi prej 80 cm në 260 cm.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Instalimi i nën-verbërit1320.0L / një copë
Duke montuar një të verbër nën-ndezje në një gjerësi prej 80 cm në 260 cm.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Hijezim i jashtemSa kushton hijezimi i jashtëm? Për hijezimin e jashtëm, ne shpesh ofrojmë...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?
Informacion i dobishëmÇfarë duhet të dini
Përfitimet e rrotullimeve të jashtme duhet të dini Blinds e jashtme kanë përfitime të ndryshme. Përveç ndihmës për të rregulluar sasinë e dritës në dhoma, duke mbrojtur privatësinë tuaj, ndihmoni në rritjen e sigurisë së banesës dhe pamjen shtesë shumë elegante. Jo vetëm që këto, por avantazhe të tjera të rrotullimeve të jashtme janë paraqitur në rreshtat e mëposhtëm. Përfitimet e rrotullimeve të jashtme: Mundësia e kontrollit të dritës Nëse nuk keni blinds ose blinds të jashtëm, kështu që ju nuk do të bëni asgjë me ditën. Megjithatë, blinds e jashtme ju lejojnë të rregulloni sasinë e dritës në dhomë - mund të parandaloni plotësisht depërtimin e dritës në brendësi. Duke mbrojtur privatësinë tuaj Një tjetër avantazh i rrotullimeve të jashtme është se ata ofrojnë një pronar të plotë të shtëpive të privatësisë. Ata nxjerrin vëmendje të padëshirueshme në çdo kohë gjatë ditës ose gjatë natës. Ndryshe nga perdet, nuk ka boshllëqe, përmes të cilave ata mund të blinin fqinjë të çuditshëm. Ju mund të ushtroni sendet tuaja personale ose të punoni pa u shqetësuar nga ndërprerja ose ndërprerja e privatësisë. Ata veprojnë si izolim të shëndoshë Blinds e jashtme janë gjithashtu përveç dritës dhe zhurmës. Dhe kjo është një lajm i mirë për njerëzit që kanë një gjumë të lehtë. Ju nuk do të dëgjoni transportin e zënë ose fqinjët e zhurmshëm. Falë kësaj çdo ditë mund të fle në Ružov. Ata veprojnë si izolim termik Blinds e jashtme përmirësojnë izolimin termik të shtëpisë tuaj duke krijuar një tjetër "pengesë". Në dimër, strehimi juaj është më mirë të mbajë ngrohjes, nga ana tjetër, përkundrazi, blinds ndihmojnë për të mbajtur në dhoma të këndshme chlávk. Ju kurseni në faturat e energjisë Kjo pikë është e lidhur ngushtë me atë të mëparshme. Nëse transferimi i nxehtësisë ndërmjet brendshme dhe të jashtme është zvogëluar, ju do të jeni në gjendje të përdorni më pak ngrohje ose ajër të kondicionuar për të mbajtur dhomat në temperaturën e dëshiruar. Mbrojtja e mjedisit të jashtëm Avantazhi i madh i rrotullimeve të jashtme është se po ju mbron edhe nga kushtet e jashtme mjedisore - nga era e fortë, shiu, stuhitë dhe kështu me radhë. Natyrisht, ju mund të të mbrosh edhe vetë dritaren, por në stuhitë e forta, ose dëmtimet e tyre mund të ndodhin. Anasjelltas, blinds e jashtme sigurojnë siguri absolute nga moti. Ato prodhohen nga materiale të ndryshme që janë jashtëzakonisht rezistente ndaj kushteve të motit. Shtimi elegant i strehimit tuaj Po, dritaret e zakonshme janë të mira, por ata duken kështu ... zakonisht. Në të kundërt, dritaret me blinds të jashtëm veprojnë më të bukur, interesante, elegant. Ato prodhohen në ngjyra, dizajne dhe materiale të ndryshme dhe kështu të gjithë do të zgjedhin gjithashtu t'i përshtaten asaj në të gjitha drejtimet. Përveç kësaj, ato mund të montohen në të gjitha dritaret, pavarësisht nëse janë ato klasike, ose në madhësi jo standarde ose forma. Është mirë të zgjidhni ngjyrën, projektimin dhe llojin e materialit në mënyrë që blinds të përputhen me dizajnin e jashtëm dhe arkitekturën e shtëpisë tuaj. Blinds e jashtme janë një zgjedhje e përgjithshme për të përmirësuar strehimin tuaj. Rritja e vlerës së pronës suaj Blinds e jashtme po investojnë në vlerën e ardhshme të shtëpisë tuaj.