Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Fasada llamarine

Jeni duke kërkuar për një teneqexhi në një fasadë llamarine? Ne kemi 23,481 suvasë në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,791 profesionistë të regjistruar
87,854 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Fasada llamarine

Sa kushton një fasadë metalike? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për fasadën e llamarinës: dizajn dhe vizualizim 3D, ofertë çmimesh, prodhim të personalizuar, montim dhe shërbim. Çmimet e paneleve me zbritje janë rreth 40-75 euro për m2. Artikulli më i shtrenjtë në një fasadë llamarine është zakonisht prodhimi i një fasade të palosur për të matur. Shpenzimet e tjera mund të përfshijnë: marrja me qira e një platforme të lartë, pajisjet mbrojtëse, kostot e transportit, të cilat kushtojnë mesatarisht 50-300 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 23,481. Nuk keni më nevojë të kërkoni: çmimin e fasadës së llamarinës, tek ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,791 profesionistë të regjistruar
87,854 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Fasada llamarineÇmimet mesatare

Çmim të ulët2 400,00 L/m2
Çmimi mesatar3 300,00 L/m2
Cmim i larte4 500,00 L/m2
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e çmimeve të fasadës së fletëve metalike

Për të mësuar çmimin e saktë të fasadës metalike, dërgoni kërkesën tek specialisti ynë i certifikuar, dhe pastaj ju merrni oferta të shumëfishta. Ju lutemi referojuni çmimeve për çdo shërbim në kategorinë e fasadës së fletëve metalike.

Instalimi i veshjes.5 052,00L / m2
Instalimi i veshjes, grumbullimi i fasadës së sistemit të sistemit.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Kuvendi i paketës, elementet e sheshta të fasadës së sistemit të sistemit2 508,00L / m2
Asambleja e veshjes, elementet e zonës së fasadës së sistemit.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Kuvendi i paketës, panelet e kartës së fasadës së sistemit2 598,00L / një copë
Kuvendi i paketës, panelet e qosheve të fasadës metalike.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Kuvendi i Paketës, Sistemi Metal Facade Feal Slimming Attologji144,00L / M.
Kuvendi i paketës, fasada e metalit fasadë hollim të hollimit.
Së bashku
M.
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Fasada, izolim shtepieSa kushton fasada e shtëpisë dhe izolimi i shtëpisë? Ne shpesh ofrojmë...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?