Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Dyshemeja me tape

Jeni duke kërkuar për një ekspert në dysheme me tape? Ne kemi 23,311 dysheme në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,729 profesionistë të regjistruar
87,726 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Dyshemeja me tape

Sa kushton një dysheme prej tape? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për dyshemetë prej tape: përgatitja dhe nivelimi i sipërfaqes, shtrimi i dyshemesë me tape. Çmimet e dyshemesë së tapës janë rreth 17-28 euro për m2. Artikulli më i shtrenjtë brenda një dyshemeje prej tape është zakonisht shtresa e poshtme e shkallëve. Kostot shtesë mund të përfshijnë: kallëpe, foli dhe vegla, të cilat kushtojnë mesatarisht 5-15 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 23,311. Mos kërkoni më tej: çmimi i dyshemesë së tapës, ju do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore me ne.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,729 profesionistë të regjistruar
87,726 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Shtrimi ose zevendesimi i dyshemeseSa kushton shtrimi ose zëvendësimi i një dyshemeje? Kur shtrojmë ose zëvendësojmë...
Trego më shumë
KalkulatorCork Podláh List çmimeve

Për të mësuar çmimin e saktë të dyshemeve të tape, dërgoni kërkesën tek ekspertët tanë të verifikuar dhe kështu merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e dyshemeve të tape.

Cork në det të hapur Rolky.1320.0L / m2
Vendosja e katit të tapës nga rrotullon, kryesisht në mishërimet në një trashësi prej 1.5mm deri në 10mm.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Kati i tapës me lidhje mbylljeje1500.0L / m2
Vendosja e dyshemesë së tapës, kryesisht në kopjen e shtresës së poshtme të substratit nga 1mm në 2mm, një pllakë densiteti 380-800 kg / m 3 dhe aglomerat tape nga 3mm i trashë
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Kati i tapës ngjitëse1080.0L / m2
Vendosja dhe lidhja e një pllake drejtkëndore ose katrore e bërë nga tape e shtypur (2mm-6mm e trashë)
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Zam600.0L / kg
Performanca e sipërfaqes së dyshemesë, vendosja e dyshemesë dhe finalizimi
Së bashku
kg
Futni kërkesën
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?