Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Dysheme betoni

Po kërkoni një specialist për dysheme betoni? Ne kemi 24,706 arkëtarë në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,791 profesionistë të regjistruar
87,854 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Dysheme betoni

Sa kushton një dysheme betoni? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për dyshemetë e betonit: shtrimin, ndërrimin e dyshemesë dhe riparimin e pjesëve individuale të dëmtuara të dyshemesë. Çmimet e shtrimit të betonit janë rreth 4-7 euro për m2. Artikulli më i shtrenjtë brenda një dysheme betoni është zakonisht shtrimi i dyshemesë. Shpenzimet shtesë mund të përfshijnë: një çekiç gome, zhavorr për rrafshimin e dyshemesë, një makinë bashkimi, e cila kushton mesatarisht 10-40 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 24,706. Mos kërkoni më tej: çmimi i dyshemesë prej betoni, me ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,791 profesionistë të regjistruar
87,854 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Dysheme betoniÇmimet mesatare

Çmim të ulët240,00 L/m2
Çmimi mesatar314,40 L/m2
Cmim i larte420,00 L/m2
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e Çmimeve të Kati Betoni

Për të mësuar çmimin e saktë të dyshemesë betoni, dërgoni pyetjen për ekspertët tanë të verifikuar, dhe pastaj ju merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e katit të betonit.

Potere çimentoje1 200,00L / m2
Ekranet e çimentos nga përzierjet e thata të 20 presionit të MPA, trashësi 10 - 70 mm.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Çimento vetë-leveling spinter1 800,00L / m2
Çimento samonivilization llak nga përzierjet e thata të 25 presionit MPA, trashësi 2 - 40mm.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Boxitocement termike izolues1 320,00L / m2
Boxitocement termike izolim Screed, Pews rezistente, absorbues i ulët, me ngjyrë të ulët, të zbuluar, me orekless, aplikuar për beton të freskët të lagur themelore (në bojë, në ambientet e lagësht, në ...) kompakt dhe përafrimi i presionit 20 MPA trashësia 30 - 60 mm.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Asfalt poter2 100,00L / m2
Agregati i vogël i minierave (rërë) në masanins ose substrate betoni të monolit dhe parafabrikuara, themelore ose tampon (nuk mbulohen) nën izolim (ballkon, çatitë e sheshtë dhe të ngjashme) pas shtrirjes prej 50 mm të trasha.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Shtrimi ose zevendesimi i dyshemeseSa kushton shtrimi ose zëvendësimi i një dyshemeje? Kur shtrojmë ose zëvendësojmë...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?
Informacion i dobishëmÇfarë duhet të dini
Kostoja e dyshemeve të betonit Një nga avantazhet kryesore të katit dekorativ të betonit është disponueshmëria e saj e çmimeve në krahasim me opsionet e tjera, veçanërisht nëse tashmë keni një pjatë betoni të gatshëm për pickling, lustrim ose veshjen e veshjes ose mbivendosjes. Çmimi për metër katror në dizajnin bazë është i krahasueshëm me linoleum, vinyl, qilim ose pllaka më të lira qeramike. Dizajni qendror i klasës është i krahasueshëm me pllaka të laminuara, bambu, drurë dhe pllaka më të shtrenjta. Dizajni më i lartë është përafërsisht i barabartë si një aromë, gur ose mermer. Kati i betonit dekorativ mund të rrisë vlerën në shitjet e ardhshme të shtëpisë, sepse pronarët e rinj mund të rregullojnë plotësisht dyshemetë e tyre thjesht pa koston e heqjes dhe deponimit ose mund të vendosin të lënë betonin ashtu siç është. Ju gjithashtu duhet të merrni parasysh vlerën afatgjatë, sepse betoni do të ofrojë dekada të përdorimit me mirëmbajtje shumë të ulët, duke ju kursyer para në të gjithë dyshemenë. Elemente të tjera që mund të ndikojnë në çmimin përfshijnë: Mbulesave ose pincë që duhet të aplikohen ose të hiqen Nevoja për pads të veçantë Heqja dhe hedhja e dyshemeve ekzistuese Riparimi i substratit Shkarkimi i mobiljeve. Verifikoni furnizuesin tuaj të punës dhe shërbimet që janë të përfshira në çmim.