Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Dyer te brendshme

Jeni në kërkim të një marangoz ndërtimi për dyer të brendshme? Ne kemi 18,393 marangozë ndërtimi në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,722 profesionistë të regjistruar
87,720 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Dyer te brendshme

Sa kushton një derë e brendshme? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për dyert e brendshme: shënjestrim, prodhim, montim dhe mbyllje, mirëmbajtje, rinovim. Çmimet e dyerve të brendshme janë rreth 50-350 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë në dyert e brendshme është zakonisht prodhimi i dyerve atipike të bëra sipas masës nga materiale cilësore. Kostot shtesë mund të përfshijnë: stuko, doreza dhe bravë, trajtim sipërfaqësor, llak, që kushtojnë mesatarisht 5-70 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 18,393. Nuk keni më nevojë të kërkoni: çmimin e dyerve të brendshme, tek ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,722 profesionistë të regjistruar
87,720 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Dyer te brendshmeÇmimet mesatare

Çmim të ulët12 900,00 L/një copë
Çmimi mesatar13 752,60 L/një copë
Cmim i larte15 034,20 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e çmimeve të dyerve të brendshme

Për të mësuar çmimin e saktë të dyerve të brendshme, dërgoni kërkesën tek ekspertët tanë të verifikuar, dhe pastaj ju merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e derës së brendshme.

Dyert e brendshme me honeycomb letër si mbushje6600.0L / një copë
Dera e brendshme me dyer me gjerësi 600-900 mm, lundrimi i letrës së mbushjes, sipërfaqja e pllakave, me rrip me xham.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Derë e brendshme me krahë me gjysmë lustrim5640.0L / një copë
Dera e brendshme me një gjerësi 600-900 mm, letra mbushëse voye, sipërfaqe fletë metalike, 1/2 lustrim.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Dyert e brendshme rezistente me mekanikisht, të plotë6480.0L / një copë
600-900 mm dyert e brendshme, letra mbushëse voye, sipërfaqja e petëzuar CPL, mekanikisht rezistente, e plotë.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Dyert e brendshme të një krahu të përbërë nga pllaka DTD5400.0L / një copë
Dy derën e vetme origjinale me gjerësi 600-900 mm, pjatë të mbushur DT, sipërfaqe filmike, të plotë.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Instalim i dyerveSa kushton montimi i derës? Gjatë montimit të dyerve, ne shpesh ofrojmë...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?