Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Dyer te blinduara

Jeni duke kerkuar nje marangoz ndertimi per dyer sigurie? Ne kemi 17,926 marangozë ndërtimi në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,729 profesionistë të regjistruar
87,726 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Dyer te blinduara

Sa kushton një derë sigurie? Për dyert e sigurisë, ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme: rreshtim dyersh, prodhim dyersh, montim dyersh, heqje dyersh të vjetra. Çmimet e dyerve të sigurisë janë rreth 250-550 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë në dyert e sigurisë është zakonisht prodhimi i një sistemi sigurie për derën. Shpenzimet e tjera mund të përfshijnë: shërbim në derë, shërbim pa ndalesë, materiale më të mira, të cilat kushtojnë mesatarisht 30-100 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 17,926. Nuk keni më nevojë të kërkoni: çmimin e dyerve të sigurisë, tek ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,729 profesionistë të regjistruar
87,726 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Dyer te blinduaraÇmimet mesatare

Çmim të ulët14 940,00 L/një copë
Çmimi mesatar23 760,00 L/një copë
Cmim i larte33 000,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e çmimeve të derës së sigurisë

Për të mësuar çmimin e saktë të dyerve të sigurisë, dërgoni kërkesën tek specialisti ynë i certifikuar, dhe pastaj ju merrni oferta të shumëfishta. Shihni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e derës së sigurisë.

Dyert në apartament.36000.0L / një copë
Dyer në sigurinë e apartamentit të plotë, gjerësi 600-900 mm, mbushje metalike bt3 + 37 db.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Kornize dere6000.0L / një copë
Çeliku një kornizë sigurie një copë në shtresën bazë (gri). 2 mm të trasha. Mundësia e mëngës RAL. Me një trashësi të murit 120 mm ose 170 mm.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Trajtoj3600.0L / një copë
Trajtoni dhe siguria e dyerve të topit 04, çelik inox, sipërfaqe krom, sapli
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Dere30000.0L / një copë
Pllakë e thellë e çelikut në natyrë. Pjatë e brendshme e laminuar. Dyert e sigurisë të përshtatshme për korniza ekzistuese dhe të reja. Ato prodhohen si një hapje derës në një hapësirë ​​të mbrojtur. Mundësia për të shkurtuar nga -45 mm. Klasa e Sigurisë 2 sipas Env 1627 / Konfidenciale. Oprease RW 36 dB. 5 kunjat aktive (3 në shijen e rostex) + 2 kunjat pasive në anën e varur, kundër kornizave.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Instalim i dyerveSa kushton montimi i derës? Gjatë montimit të dyerve, ne shpesh ofrojmë...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?
Informacion i dobishëmÇfarë duhet të dini
Nuk ka asgjë më të keqe se ideja që ju të vini në shtëpi dhe do të gjeni se shtëpia juaj është grabitur. Por edhe më keq është nëse ata plaçkitën banesën gjatë natës kur ishit në shtëpi dhe keni fjetur. Jetoni duke ditur se ju mund të merrni hapa për të parandaluar atë dhe ju nuk e keni bërë këtë, nuk është aspak e bukur. Duke pasur një shtëpi të grabitur nuk është zbavitëse fare dhe është e lidhur me shumë shqetësime dhe tramps. Megjithatë, si pronari ju keni shumë opsione ju nuk duhet të shqetësoheni për sa e sigurt është shtëpia juaj dhe për të fjetur në mënyrë paqësore. Për ta bërë familjen tuaj të mbrojtur është thelbësore për të ndërmarrë ndonjë hap për të siguruar mbrojtjen e shtëpisë tuaj nga vizitorët e padëshiruar. Aktualisht ka shumë mundësi nëse keni një buxhet më të madh ose më të vogël. Nuk ka të vërtetë asnjë arsye të gabuar pse nuk mund të bëni gjithçka për ju për të mbrojtur pronën tuaj. Një nga vendet më të mira për të filluar sigurimin e pronës suaj është hyrja në shtëpi. Dyert e sigurisë aktualisht nuk funksionojnë vetëm në aspektin e mbrojtjes dhe parandalimit, por edhe dizajn të nivelit të lartë. Përfitimet e instalimit të dyerve të sigurisë Parandalon qasjen e lehtë Hajdutët gjithmonë do të kërkojnë një qëllim të lehtë dhe do të përdorin një mundësi të thjeshtë. Gjithashtu hajdutët janë vetëm njerëz, ata nuk do të komplikojnë jetën me punën e kërkuar. Ata do të kërkojnë shtëpi pa kamera dhe shtëpi që nuk janë të ndriçuara qartë. Nëse keni flokë të thjeshtë klasike që mund të hapen lehtësisht, ju jepni një Vlárama një arsye tjetër për të zgjedhur shtëpinë tuaj vetëm. Efekti i kundërt ka një derë të sigurisë. Një hajdut e di se për të marrë përmes derës do të ketë nevojë për mjete të veçanta. Nuk do të shqetësohet me shtëpinë tuaj kur shtëpia tjetër nuk ka nivel sigurie. Get përmes derës së sigurisë do të marrë shumë, shumë më gjatë dhe me gjasë të madhe nuk do të ketë sukses. Me të vërtetë do të duhej të përdorte një forcë të ashpër, dhe nuk do të marrë rreziqe. Është një çështje shumë e zhurmshme. Të qëndrueshme dhe të fuqishme. Dyert e sigurisë janë bërë nga metali shumë të ngurta të tilla si çeliku, hekuri ose alumini, kështu që në krahasim nga dera me kornizë druri ose plastike janë pothuajse të pashkatërrueshme. Shumica e dyerve të sigurisë janë rezistente ndaj stërvitjes, kështu që është kaq e vështirë. Ato janë të pajisura me thurje dhe perde kasetë të papranueshme që rrisin nivelin e sigurisë së derës dhe shtëpinë tuaj. Locks janë në çelës dhe gjithashtu të ngurta se është praktikisht e pamundur për të marrë përmes tyre. Rrit vlerën e pronës suaj A keni investuar tashmë në shtëpi, prandaj pse nuk e lejoni edhe derën e sigurisë? Është një mënyrë e shkëlqyer për të marrë pjesë pjesë të parave që keni humbur për pronën tuaj. Dyert e sigurisë rrisin vlerën e pronës suaj dhe ju lejojnë të kërkoni një çmim më të lartë nëse vendosni shtëpinë ose të shiten dhe të zhvendoset për më të madh dhe më të mirë. Ju mund të mendoni edhe për reduktimin e sigurimit të familjes pas instalimit të dyerve të sigurisë. Shtëpia juaj do të konsiderohet më e mirë e mbrojtur dhe kështu me më pak rreziqe të ndërhyrjes. Shumë opsione të projektimit Kur po shqyrtoni dyert e sigurisë, mund të jeni dyer të mëdha, të shëmtuara, dominuese, por kjo nuk është më e vërtetë. Aktualisht, dera e sigurisë furnizohet në një gamë të madhe ngjyrash dhe shumë versione të ndryshme për të zgjedhur. Ju mund të zgjidhni derën pa probleme që do të përshtaten në mënyrë të përkryer në estetikën e përgjithshme të shtëpisë tuaj, dhe shpesh madje mund të bëhet një element i vërtetë i dizajnit të shtëpisë. Ata mund t'i ofrojnë atij një stil dhe një prekje të caktuar luksoze. Dyert e sigurisë për shtëpinë tuaj Dyert e sigurisë janë një investim i madh dhe ju lejojnë të relaksoheni me njohurinë që shtëpia juaj është e mbrojtur mirë. Për shkak se këto dyer janë gjithashtu rezistente dhe pothuajse të pashkatërrueshme, ata dekurajojnë çdo ndërhyrës potencial që të gjykohet për t'ju depërtuar. Çfarë do të zvogëlojë llogarinë tuaj për sigurim, rrit vlerën e shtëpisë tuaj dhe mund të shtoni një element të ri të dizajnit në shtëpinë tuaj. Gjërat tuaja do të mbrohen dhe të sigurohen mirë dhe familja juaj mund të jetë e qetë dhe e sigurt.