Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Dyer rreshqitese

Jeni në kërkim të një marangoz ndërtimi për dyer rrëshqitëse? Ne kemi 18,317 marangozë ndërtimi në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,800 profesionistë të regjistruar
87,876 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Dyer rreshqitese

Sa kushton një derë rrëshqitëse? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për dyert rrëshqitëse: fokusim, projektim, prodhim dhe montim të dyerve rrëshqitëse. Çmimet e dyerve me sistem rrëshqitës janë rreth 300-410 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë në dyert rrëshqitëse është zakonisht një derë rrëshqitëse e sigurisë me xhami me shumë dhoma. Kostot shtesë mund të përfshijnë: një dizajn pa prag të dyerve rrëshqitëse dhe xhami rezistent ndaj gërvishtjeve, i cili kushton mesatarisht 120-250 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 18,317. Mos kërkoni më tej: çmimet e dyerve rrëshqitëse, me ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,800 profesionistë të regjistruar
87,876 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Dyer rreshqiteseÇmimet mesatare

Çmim të ulët21 528,00 L/një copë
Çmimi mesatar22 212,00 L/një copë
Cmim i larte22 536,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e çmimeve të dyerve rrëshqitëse

Për të mësuar çmimin e saktë të dyerve rrëshqitëse, dërgoni kërkesën tek ekspertët tanë të verifikuar dhe pastaj merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e derës rrëshqitëse.

Lift alumini me dy rrota - dyer rrëshqitës66 000,00L / një copë
Ashensor alumini - rrëshqitje dyerve dy krahë, fix + feed, vxš 2200x2500 mm, izolues xham të dyfishtë, sistem 4600.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Dyert e qelqit 1100/1970 mm13 680,00L / një copë
Dyert e lejuara 1100/1970 mm, qelqi i sheshtë i ngurtë ESG notojnë trashësi të qartë 8 mm, për derën që rrotullohen dhe rrëshqasin në strehim, në derën e garazhit.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Alumini, ashensor - rrëshqitje dyerve të dyfishtë me rrota me troic izolues80 640,00L / një copë
Ashensor alumini - rrëshqitje Door Double Wheel, Fix + Feed, VXŠ 2400x3000 mm, izolues Trisklo, System 4600.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Dyert e qelqit 600-900 / 1970 mm10 620,00L / një copë
Door xham 600-900 / 1970 mm, qelqi të sheshtë të ngurtë me ngjyrë të qartë 8 mm, për derën e kthjellët dhe rrëshqitje në strehim, në derën e garazhit.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Instalim i dyerveSa kushton montimi i derës? Gjatë montimit të dyerve, ne shpesh ofrojmë...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?