Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Dyer plastike te hyrjes

Jeni në kërkim të një marangoz ndërtimi për dyert e hyrjes plastike? Ne kemi 18,203 marangozë ndërtimi në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,729 profesionistë të regjistruar
87,726 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Dyer plastike te hyrjes

Sa kushton një derë e përparme plastike? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për dyert e hyrjes plastike: fokus, projektim, prodhim, montim dhe shërbim të dyerve të hyrjes plastike. Çmimet e dyerve të hyrjes plastike janë rreth 60-200 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë brenda dyerve të hyrjes plastike është zakonisht prodhimi i dyerve plastike të sigurisë me dy fletë. Shpenzimet shtesë mund të përfshijnë: trajtim të veçantë sipërfaqësor të derës kundër dëmtimit, bravë sigurie, xhami me shumë dhoma, që kushton mesatarisht 50-150 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 18,203. Mos kërkoni më tej: dyert plastike të hyrjes me çmim, ju do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore me ne.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,729 profesionistë të regjistruar
87,726 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Dyer plastike te hyrjesÇmimet mesatare

Çmim të ulët2 952,00 L/një copë
Çmimi mesatar4 459,20 L/një copë
Cmim i larte7 776,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e çmimeve të dyerve të hyrjes plastike

Për të mësuar çmimin e saktë të dyerve të hyrjes plastike, dërgoni kërkesën tek ekspertët tanë të verifikuar, dhe pastaj merrni oferta të shumëfishta. Shihni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e dyerve të hyrjes plastike.

Rrëshqitje e derës plastike68280.0L / një copë
Folding rrëshqitje plastike tre-copë dyert - wxv 3500x2400 mm, 5 sistemi i dhomës, izolues me shkëlqim të dyfishtë ug = 1.1 w / (m2.k).
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Dyer plastike3540.0L / një copë
Plastike tre-pjatë përmbledhje dyer - Gjerësia 620 mm, e plotë.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Dera e hyrjes 900x2100 mm13200.0L / një copë
900x2100 mm dyert e hyrjes - e bërë nga fletë çeliku të shtypur të mbuluar me një petë të strukturuar PVC me filtër UV. Ato furnizohen pa pajisje, duke përfshirë vulën me vulë.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Hyrja e dyerve plastike 1000x2100 mm23700.0L / një copë
Dyert plastike të hyrjes - 1000x2100 mm, Ngjyra: Anthracite / Bardhë. Këto dyer me një profil plastike me shumë dhoma (70 mm të trasha) janë të pajisura me xham të izolimit të nxehtësisë, duke treguar federalë, profilet e dyshemeve të aluminit fiks dhe trajtuar me shumë pikë.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Instalim i dyerveSa kushton montimi i derës? Gjatë montimit të dyerve, ne shpesh ofrojmë...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?