Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Dyer industriale garazhi

Jeni ne kerkim te nje montues per dyert industriale te garazheve? Ne kemi 18,193 montues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,712 profesionistë të regjistruar
87,705 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Dyer industriale garazhi

Sa kushtojnë dyert e garazhit industrial? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për dyert industriale të garazhit: projektim, prodhim, montim dhe servisim të dyerve të garazhit. Çmimet e portave industriale seksionale për garazhe janë rreth 800-2000 euro për copë. Dyert e mëdha të garazhit me një sistem hapjeje automatike të fotocelës janë zakonisht artikujt më të shtrenjtë brenda dyerve industriale të garazhit. Kostot shtesë mund të përfshijnë: telekomandën e portës, njësinë e kontrollit, shërbimin pas garancisë, që kushton mesatarisht 20-60 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 18,193. Mos kërkoni më tej: çmimi i dyerve industriale të garazhit, me ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,712 profesionistë të regjistruar
87,705 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Dyer industriale garazhiÇmimet mesatare

Çmim të ulët90 000,00 L/një copë
Çmimi mesatar134 400,00 L/një copë
Cmim i larte180 000,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e Çmimeve të Sorrow Gates Gates

Për të mësuar çmimin e saktë të garazhit të papritur Gates dërgoni kërkesën tek specialisti ynë i certifikuar, dhe pastaj ju merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e Garage Garage Garage.

Propozim6000.0L / gjitha
Hartimi i portave industriale sektoriale në garazh.
Së bashku
gjitha
Futni kërkesën
Porta industriale sektoriale120000.0L / gjitha
Porta industriale sektoriale në garazh duke përfshirë stacionet e nevojshme për Kuvendin.
Së bashku
gjitha
Futni kërkesën
Porta e tepërt industriale180000.0L / gjitha
Porta e tepërt e seksionit industrial me sistemin e hapjes automatike.
Së bashku
gjitha
Futni kërkesën
Normë për orë1800.0L / orë
Montimi i portës industriale - Shkalla e orëve të punës së instalimit.
Së bashku
orë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Dyer garazheSa kushtojnë dyert e garazhit? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?