Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Dyer druri te jashtme

Po kërkoni një marangoz ndërtimi për një derë hyrëse prej druri? Në këtë kategori kemi 18,180 marangozë ndërtimi. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,781 profesionistë të regjistruar
87,824 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Dyer druri te jashtme

Sa kushton një derë hyrëse prej druri? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për dyert e hyrjes prej druri: fokus, dizajn zgjidhje, prodhim, montim, shërbim. Çmimet e dyerve të hyrjes prej druri janë rreth 500-900 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë në dyert e hyrjes prej druri është zakonisht prodhimi i dyerve prej druri të sigurisë. Shpenzimet shtesë mund të përfshijnë: lyerje të rregullt, bravë sigurie, e cila kushton mesatarisht 20-80 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 18,180. Mos kërkoni më tej: dyert e hyrjes prej druri me çmim, me ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,781 profesionistë të regjistruar
87,824 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Dyer druri te jashtmeÇmimet mesatare

Çmim të ulët29 940,00 L/një copë
Çmimi mesatar40 752,00 L/një copë
Cmim i larte53 340,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e çmimeve të dyerve hyrëse prej druri

Për të mësuar çmimin e saktë të dyerve hyrëse prej druri, dërgoni kërkesën për specialistin tonë të certifikuar, dhe pastaj merrni oferta të shumëfishta. Shihni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e dyerve hyrëse prej druri.

Dyer druri18 000,00L / një copë
Instalimi i sigurimit të dyerve prej druri të hyrjes së zjarrit. Dyer të sigurimit të sheshtë të plotë, gjerësi 600-900 mm, el / ew30 + k3
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Dera prej druri me mbushje metalike37 200,00L / një copë
Instalimi i sigurimit të dyerve prej druri të hyrjes së zjarrit. Dyer në sigurimin e apartamenteve M10 Full, gjerësi 600-900 mm, filler metalik (RC3 + 35 db)
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Dyert prej druri të dimensioneve atipike30 000,00L / një copë
Dera e hyrjes në shtëpinë e dimensioneve atipike të plotë, trashësi 68 mm, nga druri i ngurtë i mbuluar, vulë të dyfishtë, prag të aluminit, perde, bllokim i sigurisë tre-pikësh, dy pikë
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Dyert në apartament.36 000,00L / një copë
Dyert e sigurisë në apartament të plotë, gjerësi 600-900 mm, mbushje metalike bt3 + el45
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Instalim i dyerveSa kushton montimi i derës? Gjatë montimit të dyerve, ne shpesh ofrojmë...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?
Informacion i dobishëmÇfarë duhet të dini
Dyert prej druri të tilla si hyrja në shtëpi: këshilla për mësime, siguria dhe blerja Ne do t'ju ndihmojmë me zgjedhjen tuaj dhe kujdesin për dyert e hyrjes që përputhen me stilin e shtëpisë tuaj - dhe buxhetin tuaj. Hyrja ose vrima e derës është një pikë qendrore e fasadës së shtëpisë. Dhe prandaj dera e hyrjes duhet të dalë nga vizita juaj e frymëmarrjes. Është e lehtë të kuptohet pse shumë prej nesh ende si dyert e hyrjes që janë bërë prej druri. Asgjë tjetër nuk do të na ngroh më shumë se një derë e bukur prej druri nga materialet mahnitëse të këndshme, në sajë të së cilës furnizuesi ju ofron shumë mundësi të dizajnit. Dyert e çelikut ose tekstil me fije qelqi kurrë nuk do t'i zëvendësojnë ato. Dera prej druri është e mundur të prodhojë një rrobaqepës për pothuajse çdo formë ose madhësi dhe mund të përmbajë ndonjë profil formimi, konfigurime të paneleve, lustrim ose nyje që do të pëlqejnë. Këtu ju lexoni se çfarë duhet të merret parasysh kur të blini dyer të reja për të ditur, vendosni nëse vetëm dera nga masiv është arra e drejtë për shtëpinë tuaj. Sa do të më kushtojnë dyert e hyrjes prej druri? Çmimi i një dere të thjeshtë nga një motherboard druri është duke filluar diku rreth 150 € dhe përfundon diku në 400 €. Dera e bërë me porosi mund t'ju kushtojë edhe tre herë më shumë dhe të ngrihet në rreth 1,500 €. Është e dobishme që garancia për dy deri në pesë vjet të jetë subjekt i materialit ose strukturave. Periudha e garancisë për defektet e prodhimit duhet t'ju mbrojë rreth 2 vjet. Blerja e dyerve të hyrjes së përdorur Për diçka rreth 300 euro, ju mund të blini një duzinë dru të ruajtur mirë që do të përfaqësojë një hyrje autentike me një lidhje unike me të kaluarën. Por të jeni gati që nevojat e tilla të lashta kanë nevojë për rindërtimin që ju ose bëni në shtëpi ose keni mbështetur në ekspertë. Megjithatë, periudha e një eksperti të tillë mund të kushtojë pak rreth 700 €, kështu që ju ndjeheni mirë, nëse ju kushton. Gjithmonë matni derën e vjetër sikur të keni urdhëruar një derë të re. Nëse nuk e gjeni derën që përshtatet me saktësi vrimën tuaj, i bëni ato pak më të mëdha dhe i përmirësoni ato. Si rregull, ju mund të shkurtoni rreth 4 centimetra nga buza e sipërme, 8 centimetra nga buza e poshtme dhe pas 4 centimetra nga secila anë, për sa kohë që shkurtimet janë uniforme