Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Dyer alumini te jashtme

Jeni duke kerkuar nje marangoz ndertimi per dyert e hyrjes prej alumini? Ne kemi 18,053 marangozë ndërtimi në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,803 profesionistë të regjistruar
87,879 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Dyer alumini te jashtme

Sa kushton një derë e përparme prej alumini? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për dyert e hyrjes prej alumini: fokus, prodhim, montim dhe montim, shërbim. Çmimet e dyerve të hyrjes prej alumini janë rreth 1000-1200 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë në dyert e hyrjes prej alumini është zakonisht prodhimi i dyerve atipike të aluminit. Shpenzimet e tjera mund të përfshijnë: shërbimin pas garancisë, shpenzimet e transportit, riparimet e ndryshme, të cilat kushtojnë mesatarisht 20-90 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 18,053. Mos kërkoni më tej: dyert e hyrjes prej alumini me çmim, me ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,803 profesionistë të regjistruar
87,879 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Dyer alumini te jashtmeÇmimet mesatare

Çmim të ulët59 940,00 L/një copë
Çmimi mesatar68 680,20 L/një copë
Cmim i larte74 160,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e çmimeve të dyerve hyrëse të aluminit

Për të mësuar çmimin e saktë të dyerve hyrëse të aluminit, dërgoni kërkesën tek specialisti ynë i certifikuar, dhe pastaj merrni oferta të shumëfishta. Ju lutem shikoni çdo shërbim në kategorinë e hyrjes së aluminit.

Dyert e vetme origjinale të aluminit26 400,00L / një copë
Dera e një krah rrotullimi me dy krahë me përmasa 800x2100 mm.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Derë me xham të zjarrit të aluminit36 840,00L / m2
Dera e aluminit me xham me dyer të çelikut dhe muret fikse EW15. Mbushja formohet nga një tel.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Ashensor alumini - rrëshqitje tre copë dera216 000,00L / një copë
Ashensor alumini - rrëshqitje tre-pjesëore me madhësi 5000x2400 mm. Isulating Throbin, tre dhoma.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Profili i zgjerimit në katin SZR1 110,00L / M.
Profili i aluminit të zgjerimit në SZR për lustrim të thatë me 75x24x75 mm dhe 2.5 mm të trasha.
Së bashku
M.
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Instalim i dyerveSa kushton montimi i derës? Gjatë montimit të dyerve, ne shpesh ofrojmë...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?