Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Dritare kulmi

Jeni duke kërkuar për një kujdestare çatie? Ne kemi 22,111 çati në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,710 profesionistë të regjistruar
87,698 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Dritare kulmi

Sa kushton një dritare xhami? Për çatitë, ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme: fokusim, prodhim, instalim dhe shërbim të dritareve. Çmimet e dritareve të instaluara në çati janë rreth 70-250 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë në çatitë është zakonisht prodhimi i një çati xhami me xhami me shumë dhoma. Shpenzimet shtesë mund të përfshijnë: blindat, blindat me energji elektrike, blindat ose veglat, të cilat kushtojnë mesatarisht 15-60 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 22,111. Mos kërkoni më tej: dritarja e xhamit që merrni, ofertat më të mira dhe cilësia e punës me ne.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,710 profesionistë të regjistruar
87,698 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Dritare kulmiÇmimet mesatare

Çmim të ulët10 800,00 L/një copë
Çmimi mesatar24 720,00 L/një copë
Cmim i larte48 600,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e çmimeve të dritareve të çatisë

Për të mësuar çmimin e saktë të dritares së çatisë, dërgoni pyetjen për profesionistët tanë të verifikuar, dhe pastaj merrni shumë oferta. Ju lutemi referojuni normave për çdo shërbim në kategorinë e dritares së çatisë.

Dritarja e çatisë10560.0L / një copë
Dritare prej druri prej druri, ecni 550x780 mm në ngjyrë natyrore, pa grilë ventilim.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
PVC Sunroof6900.0L / një copë
Dritarja e çatisë PVC Opener-anim Universal, Wxhan 430x500 mm, mbushës polycarbonate.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Dritarja e çatisë PVC fikse21180.0L / një copë
Sunroof PVC fikse, wxhe 800x800 mm, çati të sheshtë.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Dritarja e çatisë PVC u hap në mënyrë elektrike51000.0L / një copë
Dritarja e çatisë PVC e hapur elektrike, WXD 900x900 mm, çati të sheshtë.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Mjeshter çatieSa kushton hidrauliku? Gjate punes se hidraulikut ne shpesh bejme sherbimet e...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?