Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Dollape te integruar

Po kërkoni një marangoz për dollapët e integruar? Ne kemi 22,151 marangozë në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,722 profesionistë të regjistruar
87,720 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Dollape te integruar

Sa kushtojnë kabinetet e integruara? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për dollapët e integruar: vizualizimi, orientimi, prodhimi dhe montimi i një kabineti të integruar. Çmimet e kabineteve me roldor janë rreth 300-800 euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë brenda kabineteve të integruara është zakonisht prodhimi dhe montimi i dollapëve në një hapësirë ​​atipike. Kostot shtesë mund të përfshijnë: doreza dhe kosto transporti, të cilat kushtojnë mesatarisht 10-20 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 22,151. Mos kërkoni më tej: çmimi i kabineteve të integruara, ju do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore me ne.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,722 profesionistë të regjistruar
87,720 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: Dollape te integruarÇmimet mesatare

Çmim të ulët19 200,00 L/një copë
Çmimi mesatar31 620,00 L/një copë
Cmim i larte51 000,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e çmimeve të kabineteve të integruara

Për të mësuar çmimin e saktë të kabineteve të integruara, dërgoni kërkesën tek specialisti ynë i certifikuar, dhe pastaj ju merrni oferta të shumëfishta. Ju lutemi referojuni çdo shërbimi në kategorinë e kabineteve të integruara.

Instalimi i kabinetit të ndërtuar në veshjet me një dyer864.0L / një copë
Instalimi i veshjeve të integruara në një fund, duke përfshirë shporta dhe instalimin e varëse rrobash.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Montimi i korpusit dhe rafteve të dollapit me dy dyer1062.0L / një copë
Instalimi i korpusit dhe policisë së veshjeve me dy dyer të ndërtuara, duke përfshirë shporta dhe varëse rrobash të instalimit.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Veshjet e veshjes së ndërtuar8100.0L / një copë
Veshjet e veshjes së ndërtuar, Šxhrxv 600x600x2620 mm.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Veshjet e veshjes së ndërtuar16140.0L / m2
Veshjet e brendshme të veshjes pa pajisje, shporta dhe varëse rrobash.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Marangoz, punues mobiljeshSa kushtojnë shërbimet e një marangozi? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?
Informacion i dobishëmÇfarë duhet të dini
Sa është kostoja e veshjes? Organizata e magazinimit të pamjaftueshëm të dyqaneve mund të çojë në pështymë të pakontrollueshme të rrobave, këpucëve, rripave, çantave dhe aksesorëve të ndryshëm. Por nuk duhet të jetë kështu. Ju mund të arrini të paparë me një konvertim gardërobë - vetëm shikoni veshjet tuaja të rregulluara në mënyrë të përkryer dhe do të gjeni rrobat në një sekondë që do të mbani botën. Megjithatë, kabineti ose veshjet do të thotë më shumë se të shtohen disa varëse rrobash, rafte dhe organizatorë. Ju mund të keni nevojë të punësoni një ose dy profesionistë për t'ju ndihmuar. Para së gjithash, ndërtuesi i mobiljeve dhe ndoshta një organizator profesional, ose një projektuesi rezidencial, i cili do t'ju ndihmojë me rregullimin dhe hartimin e hapësirës së sapo krijuar. Nëse rinovoni veshjet kryesore në dhomën e gjumit ose keni vendosur të krijoni hapësirë ​​për më shumë rroba në sallën e hyrjes, ky udhëzues do t'ju ndihmojë të gjeni gjithçka që ju duhet të dini. Mbi të gjitha, cila do të jetë kostoja totale e përmirësimit të veshjes tuaj. Cila do të jetë kostoja e rindërtimit të një gardërobë? Kostoja e rindërtimit të veshjeve prek shumë faktorë: Duke krijuar një dizajn të kabinetit Dizajni i kabinetit të integruar është veçanërisht i përshtatshëm kur ju lejoni të krijoni një kabinet të integruar të bërë me porosi. Sugjerimi do t'ju tregojë se si duket veshja juaj ose çfarë të ndryshojë në të. Madhësia e veshjeve Çmimi i veshjeve varet kryesisht nga madhësia. Logjikisht - aq më e madhe është më e shtrenjtë. Lloji i magazinimit dhe pajisjeve të brendshme Pajisja e brendshme e gardërobës është gjithashtu një sasi e konsiderueshme e përfshirë në çmimin që rezulton për veshjet. Rafte, rrokje, shufra për veshje, organizatorët e metaleve - të gjitha ndikon në çmimin që rezulton për një gardërobë. Materiale. Çmimi gjithashtu varet nga materiali i përdorur. Çfarë materiali është përdorur për të bërë kornizë? Çfarë do të shikoni dollapin e veshjeve të veshjes? Çmimi që rezulton i dollapit të integruar Çmimi rezultues i dollap / veshjet e reja dhe më të mëdha të integruara (me një gjatësi prej rreth 4 m) mund të shkojë nga 800 në 1500 euro. Gjithkush ka shënime të tjera për pajisje të brendshme dhe pamjen e jashtme të veshjes, kështu që është gjithashtu shumë e vështirë të vlerësohet se çfarë do të jetë shuma e saktë e veshjes. Megjithatë, shumë ekspertë të Wilio mund t'ju tregojnë një çmim për veshjet e dizajnuara. Nëse doni të ju kurseni një buxhet dhe të përpiqeni të mos e kaloni atë. Buxheti i caktuar ju merr nga gjilpërat që do të paraqisnin paratë në këtë rast. Ju gjithashtu mund të komunikoni shumën e buxhetit për kompaninë ose profesional për të bërë një mbyllje. Falë buxhetit të caktuar, do të krijojë një propozim të tillë që nuk e tejkalon atë. Nëse tashmë keni një kuti të integruar dhe dëshironi që ajo të rimodelojë atë - të zëvendësojë derën rrëshqitëse për të ndryshuar organizimin e brendshëm të rafteve, çmimi natyrisht do të jetë më i ulët. Është e mundur që disa ndryshime mund të jenë gjithashtu vetë-ndihmë që ju të kurseni. Shuma përfundimtare mund të rritet, sidomos kur vendosni të përdorni shërbimet e një organizatori profesional të familjes. Organizatori i shtëpisë do t'ju ndihmojë të organizoni gjithçka që keni në shtëpi, duke përfshirë ruajtjen e veshjeve. Kjo do t'ju propozojë një organizatë të sistemit në dollap, do të rekomandojë ruajtjen e ruajtjes dhe sugjeron mënyra për të mbajtur veshjet tuaja në mënyrë të përsosur. Organizatori profesional akuzon 20 - 30 € / orë, në varësi të madhësisë së hapësirës, ​​vështirësive dhe shërbimeve shtesë.