Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Bordet e tarracës

Po kërkoni një specialist në dërrasat e tarracave? Ne kemi 22,936 dysheme në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,803 profesionistë të regjistruar
87,879 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Bordet e tarracës

Sa kushtojnë dërrasat e tarracës? Për dysheme druri, ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme: përgatitja e sipërfaqes, shtrimi, mbarimi i sipërfaqes. Çmimet e dërrasave në verandë janë rreth 2,90-4,80 euro për m2. Pllakat qeramike janë zakonisht artikulli më i shtrenjtë brenda dërrasave të tarracave. Shpenzimet shtesë mund të përfshijnë: veshje rezistente ndaj ngricave dhe jo rrëshqitëse, nivele alkoolike, fino, të cilat kushtojnë mesatarisht 15-80 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 22,936. Nuk keni më nevojë të kërkoni: çmimin e dyshemeve prej druri, tek ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,803 profesionistë të regjistruar
87,879 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
KalkulatorLista e Çmimeve të Pllakave të Terrace

Për të mësuar çmimin e saktë të bordeve të tarracës, dërgoni kërkesën tek ekspertët tanë të verifikuar, dhe pastaj merrni oferta të shumëfishta. Shikoni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e bordit të tarracës.

Red Smrek.1 500,00L / një copë
Pllakat e tarracës të bëra prej druri nga bredhi ushqimor; 45 mm i trashë, gjerësi 145 mm; Bordet janë gjithashtu të përshtatshme si një dysheme e jashtme në pishinë ose strehimore kopsht dhe belveder.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Borovcë894,00L / një copë
Pllakat e tarracës së pishës; 30 mm i trashë, gjerësi 140 mm; Bordet janë të instaluara në prizmat themelore prej druri.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Nordik smrek.894,00L / një copë
Pllakat e tarracës së pishës; Trashësia 28 mm, gjerësia 145 mm; Pas asamblesë, dyshemeja duhet të pikturohet me vaj mbrojtës ose llak, duke rritur kështu jetën e pllakave të tarracës.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Vaj i bordeve tarracë270,00L / m2
Vaj redukton efektin e rrezatimit UV. Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e drurëve. Ai siguron mbrojtje për tarraca, mbron lagësht dhe lë një sipërfaqe mat që gjithashtu thekson strukturën e drurit.
Së bashku
m2
Futni kërkesën
Hedhjen e pllakave të tarracës720,00L / m2
Instalimi i bordeve WPC WoodPlast tarracë
Së bashku
m2
Futni kërkesën