Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Çmimi Ashensore

Po kërkoni një teknik ashensori? Ne kemi 21,333 teknikë ashensori në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,712 profesionistë të regjistruar
87,705 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Ashensore

Sa kushton një ashensor? Ne shpesh ofrojmë shërbimet e mëposhtme për ashensorët: prodhimi, modernizimi dhe shërbimi i ashensorëve. Çmimet e pajisjeve ngritëse janë rreth 20 mijë-31 mijë euro për copë. Artikulli më i shtrenjtë në ashensorë është zakonisht prodhimi i ashensorëve të mallrave. Kostot shtesë mund të përfshijnë: shërbimin e urgjencës pa ndërprerje dhe shërbimin pas garancisë, të cilat kushtojnë mesatarisht 20-200 euro. Kur futni një pyetje, ne do të kontaktojmë ofruesit e 21,333. Nuk keni më nevojë të kërkoni: çmimin e ashensorit, tek ne do të merrni ofertat më të mira dhe punë cilësore.

Shiko gjithashtu:Shërbime
32,712 profesionistë të regjistruar
87,705 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çmimi për: AshensoreÇmimet mesatare

Çmim të ulët1 164 000,00 L/një copë
Çmimi mesatar1 432 650,00 L/një copë
Cmim i larte1 710 000,00 L/një copë
Çmimet mesatare janë vetëm indikative. Çmimi përfundimtar i shërbimit do të varet nga madhësia, vështirësia, materialet, cilësia dhe vendi i projektit. Ju do të merrni vetëm një çmim të saktë nga ofruesi i shërbimit.
Futni kërkesën
KalkulatorLista e çmimeve të ashensorit.

Për të mësuar çmimin e saktë të ashensorit, dërgoni kërkesën tek specialisti ynë i certifikuar, dhe pastaj merrni oferta të shumëfishta. Shihni çmimet për çdo shërbim në kategorinë e ashensorit.

Kuvendi i strukturave të plota2340.0L / një copë
Instalimi i strukturave të plota të betonit të përforcuar, boshti i heqjes së qelizave l = 9 m.
Së bashku
një copë
Futni kërkesën
Një ashensor1140000.0L / gjitha
Pajisjet e plota të ashensorit. 5 ndalesa me kapacitet të ngarkesës 320 kg.
Së bashku
gjitha
Futni kërkesën
Konsultim9000.0L / gjitha
Konsultimi në instalimin e sistemit të ashensorit.
Së bashku
gjitha
Futni kërkesën
Instalim1800.0L / orë
Norma e instalimit për heqjen e orëve.
Së bashku
orë
Futni kërkesën
Lista e çmimeve të ngjashmeListat e çmimeve të shërbimeve të tjera
Produkte dhe sherbime tjeraSa kushtojnë produktet dhe shërbimet e tjera? Për produkte dhe shërbime të...
Trego më shumë
A ishin këto informacion të dobishëm për ju?