Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Lista e listave të çmimeve
Arkitekture, arkitektVizualizim 3dDizajn i brendshemPlanifikim urban dhe i perdorimit te tokesAuto servisSherbime biznesiSigurimePajisje me qiraMarrja me qira e makinerive te rendaMarrja me qira e automjeteve komercialeVinc me qira, ashensor me qiraMenaxhimi i objektitTapiceriTapiceri mobiljeshTransport, sherbime transportiTransport materialeshMbledhja e mbeturinaveKontejner me qiraMagazina, depoLevizja dhe largimeTransportElektricistLidhje elektrikeInstalimi elektrikPanele solareNderpres elektrik, instalim dhe riparimInstalime elektrike te mencuraInstalim i llambaveKutite e paneleve elektrike dhe siguresave - instalim dhe riparimPanele diellore, panele fotovoltaikeTavane me ndricimSisteme te sigurise dhe alarme te shtepiseHijezim i jashtemTendaPjergullaRoleta per dritareRrjeta dritaresh, rrjeta dyershGrila te jashtme me rulRoleta te jashtmeFasada, izolim shtepieVeshje druriSkelaFasada llamarineFasada me ventilimIzolimFotograf, videoDyer garazheDyer garazhi me hapje anesoreDyer industriale garazhiDyer garazhi me rrotullimDyer garazhi sektorialeDyer garazhi me vareseGjeodetMjeshterInstalim i kinemase ne shtepiEkspert, specialistMontim i tv ne murMontim i mobiljeve, instalimFotografi muriProdukte dhe sherbime tjeraFshese me korrentDezinsektimKende lojrashGurgdhendesGure varreshLemim dhe bluarjeMjete me qiraNgjyrosje me pluhurSaunaPune ne lartesiAshensoreBavendreqesMirembajtje gjate dimritHijezim i brendshemGrila te brendshmeRoleta pelhureRoleta dhe perdeRoleta te trashaRoletaRoleta te brendshme per dritareRoletne vertikalePerdeSherbimet komunale dhe ndertimi i infrastrukturesTrajtimi i ujerave te zezaLidhja e sherbimeve komunaleRezervuar i ujit te shiutRruga e hyrjes, trotuariMjeshter çatieRrufepritesPastrimi i oxhakutHidroizolim i catise se sheshtePastrues oxhakuKulmi i oxhakutMbulimi i çatiseNgjyrosje e catiseOxhaqe metalikeMbrojtje nga folet e zogjveUlluqeRiparim i catiseCati metalikeCati e sheshteInspektim i oxhakutCati me kashteNdertim i oxhakutCatiDritare kulmiIzolimi i çatiseKulm ekologjikKondicionerPastrimi i kondicioneritInstalim dhe riparim i kondicioneritVentilimNgrohje, inxhinier ngrohjejeNgrohje ne dysheme me rrymePanele infra te kuqeRiparimi bojleriDetektor gaziRadiatorNgrohje ne dyshemeLidhja e gazitServisim i kaldajaveNgrohje e murit dhe tavanitPompe nxehtesieInstalim i bojleritInstalimi / nderrim i termostatitLyerje, bojaxhi / molerSuva venecianeSuva dekorativeTapetaNgjyrosje druriTrajtimi me druTrajtim siperfaqesor i metaleveTrajtim siperfaqesorStukoInstalim i dyerveDyer te blinduaraDyer druri te jashtmeDyer alumini te jashtmeDyer te brendshmeRiparim ose zevendesimi i bravesDyer plastike te hyrjesDyer rreshqiteseRestaurimi i dyerveInstalim i dritareveDritare druriDritare aluminiRiparim i roletneve - grilaveDritare plastikeDritare rreshqiteseSills dritareRinovim i dritareveServisim dhe riparim i dritareveNdertese e reNdertim me qelesa ne doreShtëpi njëkatësheShtepi druriNdertesa ekologjikeShtepi te parafabrikuaraShtëpi moderneShtepi me shpenzim te ulte te energjiseShtepi eficenteShtëpi me kontejnerëSuvatimSuva gëlqere me një shtresëFasade plastikeSuva gipsiSuva restaurueseMakina per suvatimSuva gelqere cimentoKujdes dhe infermieriKujdestare per femijeKujdesi per te moshuarit / kujdesi per personat me aftesi te kufizuaraSherbime kompjuterike dhe itDizajnGrafik dizajnTeknologjia informative dhe zhvillimiRiparim tv dhe satelititFaqje e internetitGardhe dhe portaRrethoje betoniGardhe druriGardhe gabionPorta te farketuaraGardhe hekuri i farketuarGardhe metaliGardhe me paneleGardhe plastikePorta rreshqiteseGardhe me thurjeGardh me telaNdertim i gardhitShtrimi ose zevendesimi i dyshemeseDysheme betoniBluarje parketiDysheme epoksiDysheme laminatiDysheme e shtruarParketDysheme druriShtrimi i dyshemese se lirshmeDyshemeja me tapeInstalues ​​i dyshemesShtrim parketiDysheme industrialeTerrene sportive (tenis, fusha dhe bari sintetik)Dysheme linoleumiDysheme me vinylInstalimi dhe mveshja me pllakaPllaka per terasaBordet e tarracësTrotuar prej guriKurbetTavane me tensionVeshje oxhakuVeshje e shkalleveMozaikuPllaka per banjoMateriale per dyshemesePllakatar, montues pllakashBeton i stampuarDysheme me pllakaPllaka gipsiProfil tatraMure me tullaRrugice me kubezaVeshje kabineKeshilltar shendetesorFizioterapistParukeri, berberSpecialist i kozmetikesEstrihPerzierje e reres se gerryerjes dhe lidhesitEstrih cementiMaterial veteniveluesMakina per shtrimin e betonitBeton i thateStreheza dhe tendaTende oborriKanope druriGarazh me celsa ne doreGarazhe te parafabrikuaraGarazhe metalikePorte te makinaveInxhinierët, dizajn inxhinierikSiguria dhe shendeti ne puneCertifikate energjieRaporte gjeologjikeInspektime dhe rishikimeInxhinieri ndertimiLegalizim i ndertesavePunime inxhinierikeProjekt per instalimeve elektrikeProjekti i mbrojtjes nga zjarriProjekt i sigurise teknike te ndertesaveProjekti i rrjeteve inxhinierikeProjekte per shtepiImplementimi i projektitInxhinier strukturorLeje ndertimiMbikeqyrja e ndertimitTermografiVizualizimeLlogaritja e bilancit te energjiseLista e elaborimit te punimeveVleresim i pronesRinovim dhe rindertimHigjiene, demolimShembjeIzolim me shkumeBanjo te hidroizoluaraVatra zjarri, sobaMbulim i oxhakut me pllakaNenprerje, fuga muratureRinovim / riparim garazhiRinovim i ballkoneve, tarracaveRinovim banese, rimodelim apartamentiRikonstruksioni i bërthamave të apartamenteveRinovim dhe rimodelim i shtepiseRimodelim kuzhineRimodelim banjoRinovim i papafingosIzolim i papafingosKopesht dimerorRikuperimDerrase muri, montim i derrasave te muritXhampreresSeraPunime te specializuara ndertimiAsfaltimBluarje dhe lustrim betoniFreze, linje per oxhakHidroizolim themeliShtyllat e themelitPrerja e betonitNdertim dhe prodhim shkalleshShkalle druriKangjella druriKangjella hekuri i farketuarShkalle metalikeShkalle portativeShkalle inoxKangjella metalikeShkalle lundrueseKangjella xhamiShkalle spiraleNdertim i pishinavePellgje dhe liqeneMirembajtja e pishinesPishine me mbuleseNdertimi i tarracaveHidroizolim terraceNdertimBetonimProdukte betoniTavanet filigranNdertim shtepieMuratim, muratorMure mbajtesePergatitja e kantierit per projekte ndertimiMbeshtetesMarangozPllaka baze, themele te ndertesaveMaterial per ndertimLende druri te laminuaraLende drusore ndertimi, druMarangoz, punues mobiljeshMontim kuzhine, mobilje kuzhineRiparim mobiljeshRinovim i kabineteve te kuzhinesRinovim i mobiljeveMarangoz ndertimiDollape te integruarProdhimi i kabineteve te kuzhinesProdhim mobiljeshMobilje kopshtiDasma, ahengje, eventeKontabilitetKeshilla tatimoreDeklarata tatimoreSherbime te pastrimitPastrimi i pllakavePastrim fasadashPastrimi i kulmeve dhe ulluqevePastrim me lageshtiPastrim i makinave me lageshtiPastrim i tepihave me lageshtiPastrim i divaneve me lageshtiPastrim i dritareveHekurosjeHidraulikInstalim i rubinetit ose lavamanitInstalim tualetiKanalizim, gropePastrimi i linjes se kanalizimevePunime dhe riparime te vogla hidraulikeMontim i dushit ose vaskesRiparimi ose nderrimi i rubinetit ose lavamanitRiparim i tubaveRiparim dushi ose vaskeRiparim tualetiFiltrim dhe trajtim i ujitPune hidraulikeDepozitimi i gropesLidhja e ujesjellesit, lidhja e kanalizimeveKopsht, kopshtarKositje bari, lendineMbjellja e pemeveMbjellja e barit, lendineShkeputje bariPrerja, sharrimi i pemevePunime kopshti dhe te ambienteve te jashtmeKopshti i shtepise, vilaQendra e kopshtitArkitekt kopshtiSistemi i ujitjesInstalimi i pajisjeveRiparim frigoriferiRiparim lavatriceRiparim i thareses se rrobaveRiparim i lavastoviljesPunime tokePastrimi i puseveGermimi dhe shpimi i puseveGermimi i themeleveBoshte inspektimiShpimGermim per rjedhje ujiPunime germimiSaldimPunime metalikeSaldim aluminiSaldim plastikSaldim tig