Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Xhampreres

Jeni duke kërkuar për një xham për lustrim? Ne kemi 20,877 ofrues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,803 profesionistë të regjistruar
87,879 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Xhampreres

Keni nevojë për një shërbim lustrimi? Wilio do t'ju ndihmojë të gjeni ekspertë të cilësisë në lustrimin, bluarjen e xhamit, prerjen, montimin dhe çmontimin e xhamit. Çmimi i produkteve të qelqit zakonisht varet nga gama e shërbimeve. Shiko më shumë informacion mbi shërbimet: ngjitja, bluarja dhe shpimi i vrimave në xhami të ofruara nga një prej xhamave tanë 20,877 në kategori

Shiko gjithashtu:Çmimet
32,803 profesionistë të regjistruar
87,879 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Pyetjet e bëra shpesh
Pse të punësosh një xham me Wilio?
Rezervimi i një xhamerier profesional në Wilio është e thjeshtë, e rehatshme dhe seamless. Ju nuk do të keni për të humbur kohën tuaj duke kërkuar kompani në katalog. Thjesht shkruani Wilio Hetim dhe ne do t'ju ndihmojmë të gjeni syze lokale me përvojë me të gjitha llojet e punimeve me lustrim, qoftë për banim rezidencial apo ndërtesa administrative. Ne e dimë se xhami është e brishtë dhe e ndjeshme ndaj të gjitha llojeve të dëmtimit, qoftë dëmtimi mekanik ose dëmtimi i ndikimit të kushteve ekstreme të motit. Glaziers tanë Wilio do të zhvillojnë të gjitha përpjekjet për t'ju dhënë dritare xhami, dyer dhe sipërfaqe të tjera xhami të vënë në një gjendje funksionale për lehtësinë dhe sigurinë tuaj. Kur publikoni kërkesën tuaj, do të merrni oferta nga syze të kualifikuar pranë jush. Ju mund të zgjidhni se kush i përshtatet më së miri nevojave dhe buxhetit tuaj. Nëse është një shkëmbim lustrim ose instalimi i dritares në dhomën e gjumit ose interpretimit lokal. Dhe mund të pushoni dhe të relaksoheni.
Në çfarë sipërfaqe qelqi apo punë mund të punojë xhamerier?
Glassiers ofrojnë një gamë të gjerë të shërbimeve dhe produkteve lustrim. Ne ofrojmë prerjen e qelqit cilësor, instalimin ose riparimin e dritareve, dyerve të qelqit, interpretimeve të dyqaneve, pasqyra, dysheme qelqi dhe bordeve, mureve të brendshme dhe shumë punë të tjera të xhamit. Pavarësisht nëse është një aplikim në një shtëpi apo ndërtesë administrative, marrja me qira e një xhamerier profesional është mënyra më e mirë dhe më e sigurt për të realizuar projekte duke përdorur qelqin. Kualifikimi dhe përvoja e xhamave të specializuara u mundësojnë atyre të bëjnë punën në mënyrë profesionale, në kohë dhe pa kompromis për sigurinë tuaj.
Cilat janë avantazhet e urdhërimit të xhamerit përmes Wilio?
Wilio ju ofron glazers profesionale me aftësitë dhe përvojën e duhur. Puna e urdhëruar do të realizojë mirë, në mënyrë të sigurtë dhe me një çmim të arsyeshëm. Thjesht publikoni një urdhër me një përshkrim të punës, vendosni orarin tuaj dhe buxhetin financiar.
A duhet të jap mjetet ose pajisjet e mia?
Jo e nevojshme. Shumica e syzeve në Wilio do të sjellin mjete dhe vegla të tilla si mjetet e prerjes së qelqit, gota vakum thithje për trajtimin e lehtë, doreza mbrojtëse dhe të tjerët. Nëse keni mjetet tuaja, ju mund t'u ofroni atyre një gotë nga Wilio për t'i përdorur ato. Ju ende e diskutoni atë përmes Wilio ende para realizimit.
Sa kohë do të marrë Windows me një lustrim të dyfishtë izolues?
Kjo varet nga lloji i dritares dhe gamën e dëmtimit të dritareve tuaja. Riparimet themelore të tilla si riparimi i një kornize druri - çarje mund të marrë një ose dy orë, ndërsa zëvendësimi i plotë i xhamit ose dritareve mund të zgjasë gjysmë dite. Nëse dëshironi të keni një vlerësim të saktë të punëve individuale, kërkoni përmes Wilio drejtpërdrejt xhamerier i cili me dëshirë të shpjegojë për ju.
A mund të xhamit nga Wilio për të instaluar pasqyra?
Definitivisht po! Ne ofrojmë shërbime të ndryshme në Wilio duke përfshirë prodhimin dhe instalimin e pasqyrave. Nëse jeni duke kërkuar për dikë që t'ju ndihmojë të montoni në mënyrë të sigurtë pasqyrat në banjo, në dhomën e gjumit ose pasqyrat në holl - vetëm futni një detyrë në Wilio. Ne do t'ju gjejmë një profesionist për këtë rol në lagjen tuaj.
Cilat shërbime të tjera të mirëmbajtjes së pasurive të paluajtshme mund të librit në Wilio?
Ju mund të rezervoni një lloj të mirëmbajtjes së pronës - vlerësimi teknik i pasurive afatgjata ose riparimi nga një pikëpamje praktike. Nëse është një projekt i rinovimit të kuzhinës ose restaurimit banjo, ne kemi gjithçka për ju. Nuk ka nevojë të shikoni për askund tjetër! Gjatë faqes ose aplikacionit tonë ju mund të lidheni me shpejtësi me profesionistë të cilët mund të trajtojnë punën pa probleme dhe me një çmim të arsyeshëm.
Shërbime
Çfarë përfshin shërbimet e lustrimeve?
Nëse keni nevojë për punë për lustrim në shtëpi ose në hapësira komerciale, merrni me qira një xham profesional përmes Wilio. Ne do t'ju ndihmojmë të gjeni një ekspert i cili mund të trajtojë zëvendësimin dhe instalimin e dritareve me lustrim, dyert e qelqit. Renditni shërbimet tona dhe rezervoni xhamin tuaj lokal përmes Wilio.
Duke zëvendësuar dritaret me dyfishin e izolimit
Dritaret e dyfishtë me lustrim janë dritare që përdorin dy xhami paralele të zezë, të cilat shpesh quhen xhami izolues (xham të dyfishtë, trefishtë) dhe gjatë viteve që klientët kanë pëlqyer falë shumë përfitimeve. Këto përfshijnë rehati të përmirësuar, zhurmë të ulët, siguri dhe kursim të energjisë - të gjitha rrit vlerën e pasurive të paluajtshme. Nëse shihni ndonjë dëm ose në dritaret tuaja, do të vini re fogging ose kondensim, është koha për të zëvendësuar dritaret me izolues të dyfishtë / trefishtë. Wilio mund t'ju ndihmojë gjatë gjithë procesit - nga matja e madhësisë së dritares dhe shkëmbimi i sigurt i pjesëve të dëmtuara në përfundimin e mëvonshëm dhe pastrimi i mjedisit. Ju nuk duhet të shqetësoheni për ndonjë gjë tjetër sepse syzet tona profesionale mund të trajtojnë shkëmbimin e xhameve të dyfishtë në mënyrë të sigurtë dhe me lehtësi.
Lustrim emergjent.
Nëse ju jeni një viktimë e pafat e vjedhjes ose jeni dritaret e xhamit tuaj, dyert ose interpretimet e korruptuara rastësisht, ju mund të rezervoni një xhamer emergjence për t'ju ndihmuar të ri-siguroni familjen ose biznesin tuaj. Në të vërtetë, qelqi i dëmtuar përfaqëson një rrezik të menjëhershëm për sigurinë tuaj. Prandaj, përdorni Wilio - xhamat tona kryejnë shërbime në kohën më të shkurtër të mundshme. Thjesht futni një kërkesë për Wilio dhe shoqërohuni me ju skleniers lokale nga rrethinat tuaja. Nga një tabelë e dritares së plasaritur deri në një derë të thyer, xhameri juaj nga Wilio mund të vijë tek ju, të vlerësojë ashpërsinë e dëmit dhe të zbatojë shpejt dhe në mënyrë efektive punën e nevojshme.
Pasqyrë dhe prerje qelqi
Përveç shkëmbimit të lustrimit të dyfishtë dhe prerjes së qelqit, ju gjithashtu mund të punësoni një xham për dëshmitarin me një pasqyrë. Ju nuk keni për të bërë ndonjë punë të rrezikshme! Ju mund të aplikoni për ndihmë për prodhimin (prerjen) ose instalimin e pasqyrave, dush dush, tavolina qelqi, fasada dhe elemente të tjera. Ata madje mund të instalojnë gota të ngjyrosura, xhami të sigurisë ose xhami të ngurtë për të siguruar mbrojtje dhe në fuqi një jetë të re në dritaret tuaja dhe sipërfaqet e tjera të xhamit. Pavarësisht nga parametrat dhe qëllimet teknike, xhamat tona profesionale mund të punojnë me ju për të krijuar një xham të rëndë të përshtatur për shtëpinë ose kompaninë tuaj.