Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Transport

Po kërkoni një transportues për transport? Ne kemi 19,148 ofrues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,729 profesionistë të regjistruar
87,726 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Transport

Keni nevojë për një shërbim në fushën e transportit? Wilio do t'ju ndihmojë të gjeni ekspertë cilësorë në transportin e materialeve, paketave dhe dërgesave. Çmimi i transportit zakonisht varet nga qëllimi i shërbimeve. Shihni më shumë informacion në lidhje me shërbimet: sigurimin, magazinimin dhe logjistikën, aktivitetet e dërgimit të ofruara nga një prej specialistëve tanë të 19,148 në kategorinë e dhënë

Shiko gjithashtu:Çmimet
32,729 profesionistë të regjistruar
87,726 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
ProvidersMë shumë se 19,148 profesionistë në afërsinë tuaj

BBL Transport

kompani
5,0
Transport

Accueil Groupe BBL - Manufacture de solutions logistiques : Notre fédération de spécialistes au service de votre supply-chain.

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

INTERNACIONALNI TRANSPORT "NERKO"

kompani
4,9
Transport

Usluge Prijevoza u mjestu Modriča

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

LBM-TRANSPORT

kompani
4,0
Transport

Нови Сад: Камионски Превоз

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Kombi Prevoz Transport Robe

kompani
4,6
Transport

Najjeftiniji kombi prevoz u gradu.

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Master Transport doo

kompani
4,2
Transport

Master Transport je preduzece iz Banjaluke cija je osnovna djelatnost pružanje usluge prevoza robe pod ceradom u domacem i medunarodnom drumskom saobracaju.

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Dobra TR doo,drustvo za transport

kompani
5,0
Transport

Transport robe na relaciji Turska-Bosna i Hercegovina 203 Brigade 88, 74230 Matuzici, Bosnia and Herzegovina

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

HEEZ Transport

kompani
4,6
Transport

HEEZ Transport | Niskogradnja, visokogradnja, proizvodnja stolarije

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

American Public Transportation Association

kompani
4,3
Transport

Latest APTA News APTA Strongly Supports House THUD Appropriations Bill (July 18) July 15 Edition of Passenger Transport: + APTA Announces its 2022 Awards Recipients; + USDOT Secretary Dedicates LA Metro Station; + APTA Seeks Public Comments on Rail Standards; and More Top Public Transportation Organizations, Leaders Honored

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Victoria Transport Policy Institute

kompani
4,6
Transport

The Victoria Transport Policy Institute is an independent research organization dedicated to developing innovative and practical solutions to transportation problems.

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

RGB Transport d.o.o. Vitez

kompani
4,9
Transport

RGB Transport d.o.o. je kompanija u Bosni i Hercegovini koja nudi usluge domaćeg i međunarodnog kopnenog prevoza.

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

NAFTAGAS - Transport doo

kompani
4,3
Transport

NIS kontakt informacije i broj korisničkog info centra.

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Taurunum transport doo

kompani
5,0
Transport

Usluge prevoza robe

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

TiM Ognjenović Transport

kompani
4,7
Transport

TIM OGNJENOVIĆ Šid TIM OGNJENOVIĆ- nudi sledeće usluge: - transport robe po povoljnim cenama.- prevoz građevinskog materijala- džakiranje i odvoz šuta na ...

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Kulenovic d.o.o. | Međunarodni Transport

kompani
4,5
Transport

Pružamo vođenje i podršku uslugama logistike i kamionskog transporta,stvarajući trajni dugoročni rast i zadovoljstvo kupaca.

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

MM Transport

kompani
5,0
Transport

Usluge Prijevoza u mjestu Slavonski Brod

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

AMB Našice - Transport

kompani
5,0
Transport

website description

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

BSS TRANSPORT

kompani
4,6
Transport

Transportation Service in Voganj (Ruma)

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Balog Ltd. for road transport

kompani
4,7
Transport

BALOG d.o.o. za cestovni prijevozPosjedujemo vozni park s više od 50 transportnihvozila za prijevoz robe s temperaturnim režimom RelacijeNaša vozila s...

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Truck Stop Bugarinović

kompani
4,2
Transport

Bugarinović transport već više od četiri decenije predstavlja jednu od najpouzdanijih kompanija kada je u pitanju međunarodni transport.

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

IK Speditor Transport & Logistics

kompani
4,8
Transport

IK Speditor pruža usluge međunarodnog transporta robe drumom, vodom i vazduhom. Bez obzira na destinaciju. Pošaljite upit

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo
Trego më shumë
Informacion i dobishëmÇfarë duhet të dini
Pyetjet e bëra shpesh Pse të kërkosh transport në Wilio? A keni nevojë të udhëtoni në aeroport, në shtëpi ose në punë të largët? Personat e transferimit ose dërgesat më të vogla do t'ju ofrojnë profesionistë të Wilio. Nëse jeni në gjendje në kohë ose nuk keni automjetin e nevojshëm dhe me qira nuk është një zgjidhje për ju, përdorni më menynë e transportit përmes faqes Wilio. Edhe një nevojë e papritur për të transportuar më shumë njerëz që ofrojnë një mundësi të mirë ndërsa futni kërkesën për Wilio ju mund të kurseni stresin dhe kohën. Çfarë kërkon rendi i transportit? Transporti i porosisë mund të jetë plotësisht i gjithë. Vetëm ju japin internetin dhe një palë fiksime në Wilio. Sqaroni kur do t'ju duhet shërbime të transportit sa persona duhet të transportohen dhe destinacionin ku dëshironi t'i transportoni ato. Ju nuk keni nevojë për ndonjë dokument, patentë shoferi ose autorizime të tjera. Pas dorëzimit të kërkesës, së shpejti do të dëgjoni profesionistë individualë dhe ju zgjidhni ofertën më së shumti. Si mund të gjej llojin e duhur të transportit? Është e rëndësishme të dini se sa persona në të cilët termi dhe ku duhet të transportoheni. Avantazhi i shërbimeve të transportit nëpërmjet Wilio është se transportuesit individualë të saktë të transportit do t'ju zgjidhin për ju. Shqetësimi juaj i vetëm do të jetë në kohë të rënë dakord për të bordit dhe gjithçka tjetër është kujdesur. Këto janë arsyet për të cilat ky lloj transporti u bë jashtëzakonisht popullor për vitet e fundit. Prandaj, përdorni avantazhet e tij dhe futni kërkesën përmes Wilio sot. Sa është transporti? Çmimi i transportit do të varet nga numri i personave dhe sidomos nga distanca që ju nevojitet për të kapërcyer. Çmimi gjithashtu do të përbëhet nga akuzat që duhet të kalojnë një transportues gjatë rrugës. Do të ketë akuza të autostradës, parking dhe kështu me radhë. Disa ofrues do t'ju lejojnë të zgjidhni një automjet për shtesë. Ju mund të kaloni rrugën tuaj në një automjet të pajisur me luks, ku këmbët tuaja nuk do të trokasin dhe të ulen në zinxhirë cilësorë me funksion masazh. Profesionistët që ofrojnë shërbime të transportit kanë të gjitha shpenzimet e llogaritura, dhe ju e dini se sa do t'ju kushtojë udhëtimi. Për një ide më të mirë, rruga nga Kosice në Bratislavë mund të kushtojë rreth 30 € / person. Si mund të gjej transportin cilësor? Gjeni cilësi dhe transport të besueshëm është shumë e thjeshtë. Shkruani kërkesën tuaj në Wilio dhe prisni për ofertat. Pastaj shikoni shqyrtimet dhe vlerësimet që kanë lënë klientët e mëparshëm në çdo faqe të transportit. Zgjidhni një ofertë që ju përshtatet më së shumti, udhëtoni me kujdes dhe me siguri. Cilat janë përfitimet e transportit? Nuk ka ndalesa Kur transportohen, ndalon vetëm nëse dikush vepron ose kryen. Përveç kësaj, këto akte janë planifikuar dhe kryhen brenda pak minutash. Ata nuk e vozisin aq konstante dhe lëvizin njerëzit dhe jashtë. Ajo është në mënyrë të konsiderueshme duke kursyer kohë dhe ju do të arrini në qëllimin gjithmonë sipas marrëveshjes, shpesh me përparim. Shpejtësia dhe automjeti i zgjuarsisë Avantazhi është gjithashtu llojet e automjeteve të përdorura në transport. Ata kombinojnë vetitë e makinave të pasagjerëve me shpejtësinë e saj me një hapësirë ​​të madhe brenda që është fusha e automjeteve mbi 3.5 ton. Nga të dyja botët ata marrin vetëm gjënë më të mirë që do të thotë hapësirë ​​për ju, rehati, siguri dhe shpejtësi së bashku me një zgjuarsi. Thyej në çdo kohë Nëse keni kufizuar pamundësinë ose mosgatishmërinë për të ndaluar për një pushim të papritur gjatë një udhëtimi të gjatë në një pushim të papritur, ky lloj transporti nuk do të ndodhë. Një profesionist që ju bën një qëllim për ju do të jeni të gatshëm t'ju ndaloni. Një zonë pushimi ose pauzë higjienike që ju merrni në kërkesë. Shkatërroni në objektivin real Nëse keni udhëtuar ndonjëherë me autobus ose tren, kështu që objektivi juaj është gjithmonë në të njëjtin vend - në ndalimin ose stacionin. Ju definitivisht nuk do të ndodhte kurrë që autobusi në distancë do të shkarkojë para se hotelin ose apartamentin tuaj. Duhet të keni lëvizur në qëllimin e vërtetë, që gjithmonë do të thotë humbje kohore dhe kosto shtesë. Duke shfrytëzuar transportin e transportit ju merrni ndalur dhe valixhe direkt ku keni nevojë - në mënyrë paqësore para hotelit malor ose shtëpisë tuaj. Ju nuk e përzënë Avantazhi i madh i transportit është se ju nuk jeni të shqetësuar për ngasjen, duke përdorur sisteme të ndryshme dhe sistemet e autostradës - ju vetëm uleni dhe prisni që të arrini në destinacion. Në fund të rrugës ju jeni të relaksuar dhe të aftë për të vazhduar të vazhdoni aktivitetet e tyre të planifikuara. Nëse keni qenë ndonjëherë duke ju drejtuar rrugët më të gjata, ju do të vlerësoni këtë avantazh. Kurs transporti Rruga drejt destinacionit fillon duke hyrë në kërkesën në Wilio. Pas hyrjes në parametrat e rrugës, do të merrni kuotimet e transportit. Transporti është urdhëruar në një ditë dhe kohë të veçantë. Çmimi është rënë dakord paraprakisht dhe është gjithashtu përpara një objektivi të mirënjohur. Ka edhe persona të tjerë që kanë urdhëruar të njëjtën rrugë së bashku me ju në automjet. Mos u shqetësoni, çdo pasagjer ka vendndodhjen tuaj. Shtrydhja ose mungesa e hapësirës nuk fokusohet. Shoferi kursen bagazhin tuaj në një vend të caktuar dhe rruga mund të fillojë. Automjeti do të lëvizë përgjatë rrugëve që garantojnë një mbërritje të sigurt dhe të shpejtë në destinacion, sigurisht që nuk do të mbahet nga fshatrat dhe qytetet e mbushura me njerëz. Është e mundur të bien dakord për një pauzë gjatë vozitjes. Gjithashtu, varrojeni që një palë ndalimi do të jetë e nevojshme për të përfunduar kapacitetin e automjetit. Meqë nuk udhëtoni me autobus me 90 vende, ndalesat me të vërtetë do të jenë vetëm disa. Pas mbërritjes në vendin e dakorduar, shoferi do të zhvendosë bagazhin dhe të gjithë procesin është në fund. Hints dhe Këshilla: 1. Madhësia dhe sasia e bagazhit Paguani mjaft vëmendje të bagazheve vëllimi i të cilit është i kufizuar. Çdo transportues do t'ju njoftojë paraprakisht se si mund të merret bagazhi. Në rast të mospërputhjes me kufirin që ju ekspozoni akuza në rritje dhe në raste ekstreme anulimi i transportit ose refuzimit të bagazheve. 2. Cilësia e automjetit Nëse jeni duke udhëtuar në rrugë të gjata dhe rruga është për të marrë disa orë, me siguri përqendrohuni në zgjedhjen e automjetit që do të udhëtoni. Automjeti më i madh dhe luksoz do të jetë më i shtrenjtë, por këmbët, qafën dhe shpinë do t'ju falenderojnë. Një mjet më i pajisur më i mirë do të thotë siguri dhe cilësi më të madhe të makinës. 3. Pajisje për rrugën Përgatitni një libër të preferuar, muzikë, revistë ose diçka për të studiuar. Mërzitja është shoqëruesi më i keq i çdo udhëtari. Punësoni duart ose mendjen tuaj. Përpara gjithçka për të marrë zgjedhjen e keqe të minutës së fundit të pakontrolluar edhe më shumë. 4. Krahasoni. Aktualisht, shërbimet e transportit janë të dedikuara për një numër të madh të kompanive dhe individëve. Prandaj, definitivisht ia vlen të shohësh shumëfish dhe të krahasosh. Vëzhgoni atë që është pjesë e çmimit të anijeve dhe shtesë shtesë. Shmangni bartësin me komente të këqija. 5. Verifiko Para mbylljes së marrëveshjes, kërkoni sigurimin, gjendjen teknike të automjetit dhe të ngjashme. Gjithashtu lexoni shqyrtimet në Wilio dhe për të shmangur bartësin me vlerësime të këqija. Vëzhgoni në lagjen tuaj dhe kërkoni. Marr