Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Tenda

Jeni duke kërkuar për një specialist të tendave? Ne kemi 15,238 ofrues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,701 profesionistë të regjistruar
87,679 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Tenda

Keni nevojë për shërbim të tendës? Wilio do t'ju ndihmojë të gjeni ekspertë cilësorë në fokus, dizajn, çmim, prodhim, instalim dhe shërbim. Çmimi i hijes së tarracës rrëshqitëse zakonisht varet nga gama e shërbimeve. Shihni më shumë informacion mbi shërbimet: kostot e transportit dhe pas garancisë të ofruara nga një prej ekspertëve tanë 15,238 në kategori.

Shiko gjithashtu:Çmimet
32,701 profesionistë të regjistruar
87,679 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
ProvidersMë shumë se 15,238 profesionistë në afërsinë tuaj

Tenda Mane

kompani
4,0
Tenda

* Prodhim dhe montim tenda te te gjitha llojeve. * Çadra lokalesh e verandash 3x3, 4x4 etj * Çadra... Rruga Adem Sheme Nr50, 9701 Sarandë

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Dita Perfekte - tavolina karrige me qera; tenda; dekor; pedane

kompani
4,9
Tenda

Tavolina, karrige me qera per cdo tip evenimeti. Paisje me qera dhe dekor per dasma, fejesa, festa,... rruga kavajes, Tirana

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Tenda Dielli BLETA

kompani
4,8
Tenda

Home Builder

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

TENDA3

kompani
4,9
Tenda

Kompania TENDA3 ofron tenda me qera të të gjitha llojeve me dimensione dhe konstruksione të ndryshme, për panaire, festivale, evente, dasma dhe ahengje të ndryshme familjare.Tendat janë prodhim i teknologjisë se fundit, të qëndrueshme në erëra të forta, dhe janë me gjerësi dhe lartësi sipas standardeve evropiane. Po ashtu, tendat posedojnë mbulesa të bardha, për mbrojtje nga temperaturat e ndryshme. Për të pasur nje aheng sa më të sigurtë, ju duhet te siguroheni nga faktorët e jashtëm. Ndër faktorët e jashtëm janë shiu, dielli i fortë dhe erërat e forta. Këtë komfort ua ofrojmë ne me tenda me qera te sigurta dhe të qëndrueshme ndaj këtyre faktorëve. Siguroni ahengun tuaj me tenda me qera solide dhe të qëndrueshme

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

"Era" shpk

kompani
4,9
Tenda

Awning Supplier in Tirana

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Mabe Plastik

kompani
4,1
Tenda

Tenda Dielli & Mushama Kamionash - Tenda Kamioni - Albania. Tenda Dielli Tirane, Mushama Kamioni Tirane, Tenda Kamioni Veteshkarkues, Tenda per Kalceto, Tenda Per Lavazhe, Tenda Druri, Tenda Ballkoni Greke, Tenda Dielli Me Krahe, Tenda Dielli Gazebo, Tenda Dielli Fly, Tenda Dielli Druri, Tenda Kamioni Me Logo, Tenda Kamioni Me Text, Tenda Dielli Vele.

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Tenda GJELADINI-K

kompani
4,7
Tenda

We are doing some maintenance on our site. Please come back later.

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Noka Event

kompani
4,6
Tenda

Tavolina Karrige Cadra&Tenda me Qera

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Alsper | Tenda & Mushama

kompani
4,3
Tenda

Alsper ofron Mushama per kamiona, Tenda Dielli per lokale, Gazebo, Tenda Vela per bare,Mushama PVC, Konstruksione metalike,Kamione, Kalceto, Per lokale,

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

SCS Group - Cadra

kompani
4,2
Tenda

SCS Group u krijua në Shkurt të vitit 2013, me qëllimin e vetëm për t’i ardhur në ndihmë kompanive të ndryshme me zgjidhje të zgjuara.

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Tenda, Kalçeto Albajrak

kompani
4,7
Tenda

Awning Supplier in Tirane

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Tenda Dielli Alfred Zoto - Tirane

kompani
4,1
Tenda

Tenda Dielli Alfred Zoto, Tirane, ofron Tenda dielli te te gjitha llojeve. Tenda per Ballkone, tende per Dyqane, Tenda per Lokale dhe Biznese te ndryshme. Ofrohen gjithashtu Punime Duralumini • Tirane

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Tenda Atacado

kompani
4,1
Tenda

Economize tempo e dinheiro, compre online e retire na loja! Agora ficou muito mais fácil fazer suas compras para o seu negócio ou para a sua casa!.

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Tenda Dielli Bushpepa

kompani
4,4
Tenda

Corporate Office in Tirana

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

tft - Tasos Filippidis Tenda

kompani
4,8
Tenda

H επιχείρηση tft - Tasos Filippidis Tenda δραστηριοποιείται στο χώρο της εμπορίας, τοποθέτησης κι αντικατάστασης ειδών σκίασης κι υφασμάτων επίπλωσης, εσωτερικού κι εξωτερικού χώρου.

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Hysenaj

kompani
4,4
Tenda

Ofrohen tenda cilesore te modeleve te ndryshme per ambjente lokale, restorante, ballkone, etj..! Gabina Dushi, Punime Pvc, Punime Duralumini, Grila

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Tenda Dielli Arend

kompani
4,0
Tenda

Tenda Pergola,Tenda Bioklimatik,Sisteme xhami Giotina,Tenda me krah,Tenda Ballkoni,Tenda per lavazhe

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Tenda Dielli Tani

kompani
4,8
Tenda

Sherbime Tenda dielli Tenda Kamioni ,te reja dhe riparime Ofrojme materiale te ndryshme per tenda,... Rr. "Haxhi Idriz Boksi", Tophane, Shkodër

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Fast Tenda

kompani
4,5
Tenda

Carport And Pergola Builder

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Tenda Paradise

kompani
4,6
Tenda

ACP, Albanian Construction Portal, Portali i ndertimit, Kompani Ndertimi, Materiale Ndertimi, Projekte Ndertimi, Panaire Ndertimi, Lajme Ekonomike...

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo
Trego më shumë
Informacion i dobishëmÇfarë duhet të dini
Shumë tregtarë të vetëdijes njihen kryesisht në sajë të shërbimeve të shkëlqyera të konsumatorëve dhe përvojave profesionale të instalimit. Në përmbajtjen e mëposhtme ju japim të drejtën për atë që duhet të jeni të kujdesshëm kur zgjedhni awnings Markat kanë një gamë të gjerë të çmimeve në varësi të madhësisë së modeleve, llojit të modelit dhe llojit të substancës së përzgjedhur. Çmimet fillojnë nën 600 euro, çmimi mesatar është rreth 2 500 euro. Ne sigurojmë që t'u përgjigjem nevojave dhe kërkesave tuaja specifike për tendën tuaj të re të tërheqjes, pavarësisht se sa komplekse ose kërkuese mund të jenë rrethanat e instalimit. 5 pëlqen të zgjedhë tendën më të mirë për shtëpinë ose kopshtin tuaj Në kuvendin e shënimit të shënuar, është e rëndësishme të kuptohet se instalimi i shenjave të tilla të nxjerra mund të duket thjesht, por në fakt një Markiza e tillë përbëhet nga komponentë të ndryshëm kompleks që kërkojnë shërbime të sakta dhe profesionale të asamblesë. Le të tregojë eksperti i instalimit se si instalimi profesional mund të sigurojë tendë të qëndrueshme dhe të qëndrueshme tërheqës. Këshilla për të instaluar siç duhet AWN Në mënyrë që të filloni një projekt të instalimit, duhet t'i thoni ekspertit të instalimit ku dëshironi të shtoni përmirësimet e reja të familjes. Awnings rrëshqitëse janë një shtojcë e bukur që mund të shtojë shtëpinë tuaj në bukurinë dhe funksionalitetin. Për ta instaluar atë siç duhet, ne do të duhet të dimë disa gjëra të para. Tërheqjet e tërheqjes mund të instalohen në katër punime të ndryshme: në mur, çati, për të ushqyer (ose hendek) dhe në fasadën (ose strukturën e kulmit midis sistemit të pikave dhe nëntitullit). Ju lutem vini re se të gjitha këto vende të Kuvendit kanë asamble specifike dhe kërkesa strukturore. Është mirë të dini 5 pikë të vlefshme për t'ju ndihmuar të zbuloni nëse vendosni vendin, vendi më i mirë në shtëpinë tuaj për të montuar tendën tuaj të re të tërheqjes: Verifikoni lartësinë e tendës së tërheqjes. Tërheqja juaj e pullës duhet të jetë së paku 240 cm nga toka, në varësi të lartësisë së terrenit dhe nga sa larg është shtrirja ose tejkalimi i tendosjes suaj. Nëse mbulesa juaj e tërheqjes është e montuar në një derë të krahut, shtoni një shtesë prej 25 - 30 cm për të marrë hapësirë ​​të lirë. Di gjatësinë e projektimit të tendosjes së tërheqjes që të arrihet tendja. Është e rëndësishme të konsideroni se sa larg marquee juaj duhet të shtrihet ose të zgjasë për të siguruar që sistemi i kornizës do të vazhdojë të ketë forcën optimale për të mbështetur tekstilet e tendosjes dhe do të kushtojë kundër drejtimit të erës dhe ndryshimeve të papritura në mot. Specialisti juaj i tendosjes do të jetë në gjendje t'ju ndihmojë të llogarisni gjatësi të përshtatshme për të maksimizuar hapësirën tuaj të Marquis. Gjithashtu merrni parasysh kërkesat dhe nevojat tuaja. Markiza është një mbulesë e vështirë mbrojtëse që mbron tekstilin e tërhequr nga uji, insektet, zogjtë dhe kërpudhat (në një pozicion të kuq). Kjo është veçanërisht e rëndësishme për mbrojtjen e motorit të awnings tuaj para se të kërcejnë dhe të dëmtojnë. Sigurohuni që keni lënë hapësirë ​​të mjaftueshme të lirë për mbulimin mbrojtës Magke. Plani dhe përgatitni matjen e vlerësimeve të ndërgjegjësimit ose zonës. Ju duhet të dini një zonë të një zgjatje të zezë ose sa hapësirë ​​mund të kërkojë mbulesën tuaj të re të tërheqjes. Duke vepruar kështu, ju do të jeni në gjendje të parashikoni nëse nuk ka pengesa që do t'ju pengonin nga nxjerrja e saktë e awnings. Kjo njohuri do t'ju lejojë të rishikoni planin tuaj për të kapërcyer këto sfida. Nëse jeni të kufizuar në aspektin e vendosjes ose arsyeve strukturore, është koha më e lartë për të zgjidhur këto kufizime me ekspertin tuaj në tendë tërheqëse. Konsideroni alternativat e montimit të tendës së tërheqjes. A është përcaktimi i lartësisë ose pozita marquee për ju? Telefononi shtëpinë tuaj të specializuar dhe kërkoni atë për këshilla për të ngritur një tendë të tërhequr në zonën e zgjedhjes suaj. Konsideroni si një pjesë alternative të tavanit tuaj të jashtëm ose mbingarkesë ose madje edhe modele të pavarura. Shopping që synon shitjen e awnings do t'ju ofrojë një konferencë të plotë dhe zgjedhje të ndërgjegjësimit rrëshqitës me një dizajn modern, të tilla si modele të pavarura të tërheqjes që mund të bëhen për të matur në mënyrë që të përmbushin hapësirën e shtëpisë tuaj. Çdo prodhues i awnings pull-out do të ketë pajisje, consoles dhe pajisje të tyre dhe udhëzime specifike për instalimin e awnings. Prandaj, specialistët kanë instaluar në dorë të përgatitur nga një ekip që do t'ju ndihmojë në instalimin e duhur dhe të saktë të shenjave tuaja të reja të tërheqjes. Ekspertët tanë të instalimit të trajnuar profesional sigurojnë instalimin e saktë të shenjave tuaja të tërheqjes. Specialistët e instalimit janë plotësisht të kualifikuar dhe kanë përvojë në instalimin e awnings në çdo sipërfaqe të asamblesë. Sa i përket përzgjedhjes së ndërgjegjësimit më të mirë të brendshëm, vetëdijes komerciale ose Markíz RV, është e nevojshme të konsideroni materialin e parë për të mbuluar awnings tuaj. Materialet tipike të shenjave janë pambuku, poliestër, metal, kanavacë, dru dhe polikarbonat. Awnings pambuku janë një nga opsionet më të famshme, sepse ato janë të përballueshme, të frymueshme, fleksibël dhe të papërshkueshëm nga uji. Të gjithë ju duhet të bëni për të pastruar këto awnings është të hedhin ato në makinë larëse. Awnings poliestër gjithashtu mund të mburren me hidhërimin e pastrimit. Nëse awning tuaj poliestër duken pak mjaft të parëndësishëm për t'i fshirë ato siç duhet. Përveç kësaj, ky material është një zgjedhje e shkëlqyer për të depërtuar nga rrezet e diellit dhe për të bllokuar rrezet e dëmshme UV. Awnings metalike janë të qëndrueshme dhe të ngurta, por pesha e tyre do të thotë se ata shpesh kërkojnë instalim profesional. Një pikë tjetër që është e vlefshme është se metali mund të absorbojë ngrohjen dhe ta transferojë atë në tarracën ose në dysheme, kështu që nuk do të dilni në verë. Marquies liri janë zgjedhja më popullore për shkak të rezistencës së tyre dhe kosto të ulët. Megjithatë, ata kanë një tendencë për të shërbyer si një kapje bora dhe shi, krijon një rrezik potencial të sigurisë ose dëmton kornizën. Megjithatë, nuk duhet të keni asgjë për t'u shqetësuar për instalimin profesional. Awnings druri janë rrallë të dukshme, por pavarësisht nga mundësitë e përdorura. Duhet të jetë sigurisht që awnings druri janë të qëndrueshme, por jo të papërshkueshëm nga uji. Shi ose borë të fortë mund të menaxhojnë dru dhe të përkulen. Këto awnings gjithashtu rrisin rrezikun e zjarrit. Shenjat e polikarbonat janë pothuajse të pashkatërrueshme, zvogëlojnë transmetimin e lehtë dhe bllokojnë rrezet e dëmshme UV. Nëse jeni duke kërkuar për një tendë të qëndrueshme dhe rezistente, kjo është zgjidhja juaj më e mirë. Shenja rrëshqitëse Awnings rrëshqitëse janë lloji më popullor i AWN. Ato ofrojnë një zgjidhje të madhe dhe hapësinore të thjeshtë, sepse ato nuk përdoren kur nuk përdoren për të kapërcyer ose palosur. Me shenja tërheqëse, ju nuk duhet të shqetësoheni për dëmin e erës ose stuhive, sepse mund të ruhen kur parashikimi i motit të raporton vështirësitë e saj. Llojet e ndryshme të modeleve të pull-out përfshijnë modele me kontroll manual, awnings motorizuar dhe tendë të telekomandës. Ka edhe disa stile të ndryshme, të tilla si konkave, pjerrësi dhe ujëvarë. Megjithëse shenjat e tërheqjes rrallë zgjasin për aq kohë sa alternativat e tyre të palëvizshme, korniza e tyre kërkon mirëmbajtje shumë më të vogël. Megjithatë, kostot fillestare janë më të larta dhe riparimet e ndërgjegjësimit për vetëdijen e vetëdijes mund të jenë të kushtueshme. Kur zgjedhni llojin e tendosjes është më e mira për ju dhe shtëpinë tuaj, merrni parasysh të gjithë këta faktorë. Prodhimet e motorizuara shpesh përfshijnë sensorë të teknologjisë së lartë të diellit, erës dhe shiut që mund t'ju njoftojnë kur keni nevojë për një marquis për t'u fshehur nga ndikimet e motit. Shoferët e kontrolluar në mënyrë motorike mund të kontrollohen nga çelsat e murit ose nga distanca, gjë që e bën ruajtjen e awnings gjatë motit të keq. Awnings fikse Ndryshe nga shenjat e tërheqjes, awnings fikse janë të instaluara stacionare në pjesën e jashtme të ndërtesës. Ndërtimi është i qëndrueshëm, megjithatë, mund të dëmtojë erën ose borë të fortë. Renditni ekspertin tuaj të instalimit për të siguruar që awnings tuaj të fiksuar do të zgjasë çfarëdo që moti është duke pritur për ta. Awnings stacionare mund të ndryshojnë ndjeshëm materialet, dimensionet dhe stilin e anës së sipërme. Kur është fjala për stilet, ju keni një zgjedhje të kupolës, kupolë të zgjatur, të rënë, konkave dhe ujëvarë. Awnings stacionare janë të qëndrueshme dhe duhet të durojnë gjatë, edhe nëse kërkojnë më shumë mirëmbajtje si homologët e tyre rrëshqitës. Gjithashtu vlen të mendoni se nuk mund të ndryshoni orientimin ose pozicionin e awnings kur ato janë në vend. Para instalimit të dritares së palëvizshme, një marquis në derën ose ndërgjegjësimin e tarracës, e di saktësisht se ku dëshiron që ata të vendosen. Të hidhni përgjithmonë ose të mbroni një zonë të caktuar jashtë shtëpisë tuaj, ato mund të jenë zgjidhja më e mirë për ndërgjegjësimin e palëvizshëm.