Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Sherbime te pastrimit

Jeni duke kërkuar për një portier për pastrim? Ne kemi 31,466 ofrues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
33,326 profesionistë të regjistruar
90,178 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Sherbime te pastrimit

Keni nevojë për një shërbim pastrimi? Wilio do t'ju ndihmojë të gjeni ekspertë të cilësisë në larjen e dritareve, pastrimin me korrent, hekurosjen, vendosjen e pllakave, larjen dhe rrahjen. Çmimi i pastrimit zakonisht varet nga gama e shërbimeve. Shiko më shumë informacion rreth shërbimeve: produkte pastrimi, fshesë me korrent, leckë, fshesë, kovë, të cilat do të ofrohen nga një nga pastruesit tanë 31,466 në kategorinë e dhënë.

Shiko gjithashtu:Çmimet
33,326 profesionistë të regjistruar
90,178 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Çfarë është pjesë e pastrimit të zakonshëm?Çfarë po lëkundet pastrimi
Dhoma gjumi, dhomen e ndjenjes dhe hapësirat e përbashkëta Fshini pluhurin në të gjitha sipërfaqet e arritshme në dhomën e gjumit, dhomen e ndjenjes dhe hapësirat e përbashkëta Pastrimi i të gjitha pasqyra dhe sipërfaqet e xhamit në dhomën e gjumit, dhomen e ndjenjes dhe hapësirat e përbashkëta Larja e dyshemeve në dhomën e gjumit, dhomen e ndjenjes dhe hapësirat e përbashkëta Vakumimi në dhomën e gjumit, dhomen e ndjenjes dhe hapësirat e përbashkëta Larja dhe dezinfektimi i tualeteve, dusheve, vaska dhe lavaman Fshini pluhurin në të gjitha sipërfaqet e qasshme në banjo Larja e dyshemeve në banjo Pastrimi i të gjitha pasqyra dhe sipërfaqet e xhamit në banjo Pastrimi i lavamanit në kuzhinë, duke mbushur pjatalarëse, larje enët Pastrimi i sipërfaqeve të punës, tavolinë dhe të anijeve në kuzhinë Pastrimi i sipërfaqes së sobës, tubave dhe furrës me mikrovalë Larja e dyshemeve në kuzhinë Pastrimi i brendshëm të njësisë së kuzhinës Pastrimi i frigoriferit Hekurosje Pastrimi i Windows Arterim qilimash Pastrimi / vendosja
Pyetjet e bëra shpesh
Çfarë aftësish ka pastrimi?
Pastruesi i dobishëm mund të planifikohet të planifikojë të punojë sa më efikas të jetë e mundur dhe se gjithçka ka stimuluar në kohën që ka për punë të rezervuar. Pastruesit shpesh bëjnë disa gjëra në të njëjtën kohë, ndizni makinën larëse ose pjatalarëse dhe pluhurin e pluhurit për atë kohë dhe imponojnë ose në objekte të përkulura të kuzhinës që janë të ndotura dhe pastrimi i banjës. Clean-ups mund të pastrohen siç duhet me të papastra ose vende të rënda në dispozicion. Gjithashtu, ajo e di se cilat fonde dhe mjete janë të përshtatshme për t'u përdorur për të pastruar gjithçka tërësisht.
Si mund të gjej një pastrim të mirë?
Krijimi i një kërkese për Wilio është një mënyrë e shpejtë dhe e lehtë për të gjetur një pastrues të zgjuar dhe të gatshëm në lagjen tuaj. Wilio do t'ju ndihmojë të gjeni një makinë pastrimi që mund të personalizohet dhe të bësh të gjithë punën që kërkon të tilla si shporta hekurosje, larje të dritareve dhe më poshtë.
Çfarë pune bën një pastrim të pastër?
Pastrimi më shpesh përfshin fshirjen e pluhurit, vakumit dhe larjes së pllakave në të gjitha dhomat. Pastrimi i banjës, duke përfshirë pasqyrat, tualetet, këmishat dhe banjot. Pastrimi i kuzhinës, duke përfshirë worktop, strehimore, lavaman dhe derë në kabinete. Pastrimi dhe fshirja e dyerve, pllakave, pragut, pasqyrave, sipërfaqeve qelqi dhe dekorim. Ju gjithashtu mund të pajtoheni me shërbime të tjera të tilla si larja e dritareve, anijeve dhe perdet e varjes dhe varet, hekurosjen e lavanderi dhe më poshtë.
Sa shpesh jeni të pastër?
Më shpesh konsumatorët urdhërojnë pastrim të rregullt, çdo dy javë. Nëse keni kafshë shtëpiake në shtëpi, fëmijët e vegjël ose vetëm duhet të pastroni më shpesh ju mund të pajtoheni për orarin javor.
A duhet të siguroj përgatitjet e pastrimit?
Ne ju rekomandojmë që agjenti i pastrimit të pajtohet nëse do të sjellë pastrues ose nëse përdor tuajat. Nëse makina e pastrimit nuk përdor makinat e tyre të veçanta (për shembull, nëse urdhëroni arterimin ose larjen e dritareve) për të cilat mund të jenë të nevojshme përgatitjet e posaçme të pastrimit, mund t'i jepet përparësi detergjentit tuaj për të përdorur agjentët tuaj të pastrimit. Kur pastrimi udhëton transportin publik, mund të jetë një problem për të sjellë pastrues ose vegla të tilla si fshesë me korrent, MOP dhe kovë. Ne ju rekomandojmë që agjenti i pastrimit të pajtohet nëse do të sjellë pastrues ose nëse përdor tuajat.
Pastrim i disponueshëm ose i rregullt?
Nëse keni nevojë për një pastrim të plotë të një banese ose shtëpie, vetëm të hyni në wilio kërkesën dhe t'ju ndihmojë të gjeni një pastrim në një pastrim të disponueshëm që do t'ju ndihmojë. Nëse keni nevojë të pastroni rregullisht, ne do t'ju ndihmojmë të gjeni një pastrim pastrimi. Ne inkurajojmë të pajtohemi për takimin e hapjes për t'u siguruar që do të jeni të gjithë sipas pritjeve tuaja.
Pse të punësosh një pastrues mbi Wilio?
A do të jetë koha për pastrimin e një dite të gjatë të plotë të detyrave? Mos e lini larë larë, gulçim dhe fshij pluhurin përveç kamionëve të fëmijëve në shkollë dhe për të ndihmuar me detyrat e shtëpisë? Kur jeni të lodhur dhe të mbingarkuar, gjëja e fundit që dëshironi të kaloni të shtunën në mëngjes duke pastruar. Kjo do t'ju ndihmojë të dobishëm më të pastër që kujdeset për shtëpinë tuaj, apartamentin ose zyrën e lavdëruar të pastër. Pastrues profesional do të ruajë rregullisht apartamentin ose shtëpinë tuaj të pastër, ose do të vijë për t'ju ndihmuar të pastroni apartamentin pas renters, duke humbur dritaret, qilimat tatuazhore ose apartament të pastruar thellë para pushimeve.
Këshilla dhe Këshilla
Caktimi i mirë është baza Makinat e pastrimit mund të trajtojnë një gamë të gjerë të veprave të ndryshme nga pastrimi i zakonshëm, pas pastrimit të thellësisë, larja e dritareve, hekurosja. Shkruani të gjitha detyrat për të hyrë në një makinë pastrimi për të vlerësuar fushëveprimin e punës dhe për të sjellë mjetet e nevojshme dhe pastruesit. Çfarë pastrues doni të përdorni Ne ju rekomandojmë që agjenti i pastrimit të pajtohet nëse do të sjellë pastrues ose nëse përdor tuajat. Buxheti dhe koha Mos harroni të shtoni kërkesat tuaja për përfundimin e zbatimit. Nëse keni një buxhet të caktuar që duhet të ndiqet, ju lutem vini re se ofruesi i shërbimit është tashmë në fillim.
DemonstrimDemonstratat e realizimeve të ofruesve tanë
profile image
Sherbime te pastrimit
James Q.
profile image
Sherbime te pastrimit
Erjon U.
profile image
Sherbime te pastrimit
Lorik Y.
profile image
Sherbime te pastrimit
Lorik E.
profile image
Sherbime te pastrimit
Mergim A.
profile image
Sherbime te pastrimit
Erjon E.