Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Rrjeta dritaresh, rrjeta dyersh

Jeni duke kerkuar per perde per rrjetat e dritareve, rrjetat e dyerve? Ne kemi 17,341 ofrues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,800 profesionistë të regjistruar
87,876 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Rrjeta dritaresh, rrjeta dyersh

Keni nevojë për shërbim në fushën e rrjetave të dritareve, rrjetave të dyerve? Wilio do t'ju ndihmojë të gjeni ekspertë cilësorë në prodhimin dhe instalimin e rrjetave për dritare dhe dyer. Çmimi i ekraneve të insekteve për dyer dhe dritare zakonisht varet nga gama e shërbimeve. Shiko më shumë informacion rreth shërbimeve: shërbimi pas garancisë dhe dorezat e ofruara nga një prej specialistëve tanë të 17,341 në kategorinë e dhënë

Shiko gjithashtu:Çmimet
32,800 profesionistë të regjistruar
87,876 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Informacion i dobishëmÇfarë duhet të dini
Dritaret dhe dyert Apertura e dritares Mbroni kundër insekteve, por siguroni shumë ajër dhe dritë të freskët. Kur është koha për të zëvendësuar rrjetë të veshur ose të shqyer, ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të zgjidhni siç duhet opsionet e disponueshme që do t'ju përshtaten pas të gjitha vendeve. Fibrat e qelqit janë fleksibël dhe të qëndrueshëm. Ato sigurojnë rrjedhjen e ajrit të mjaftueshëm, si dhe shikueshmëri të mirë jashtë. Mesh alumini janë gjithashtu rezistente dhe nuk thyejnë aq lehtë sa fibrat e qelqit. Janë rezistente ndaj ndryshkut dhe ata nuk do të palosen. Shfaqet poliestër janë rezistente ndaj lotjes dhe më rezistente sesa tekstil me fije qelqi. Ata janë gjithashtu rezistente ndaj ndryshkut, ngrohjes, venitjeve, rezistente dhe punojnë shumë si një diell. Meshes çelik inox janë një zgjedhje e shkëlqyer për pasuri të patundshme pranë rrugëve dhe komunikimeve të larta të trafikut. Ata janë korrozioni dhe zjarri, të sigurojë ventilim të mirë dhe një pamje të madhe. Rrjedhat e bakrit janë rezistente, të fiksuara dhe të ofrojnë thekse të bukura arkitektonike dhe ndoshta do t'i shihni ato të instaluara në monumente historike. Prona dhe Qëllimi Rrjeti Elementet e rrjetë të mirë përfshijnë elasticitetin, ventilimin e mjaftueshëm, shikueshmërinë e jashtme dhe mbrojtjen e insekteve. Disa rrjeta mund të veprojnë në dritare ndërsa të tjerët janë pothuajse të padukshëm nga jashtë. Meshes speciale me një gjerësi më të madhe është në dispozicion për porches, tarraca ose pishina. Këto janë të dizajnuara të jenë mjaft të forta për të bashkëngjitur vrima të mëdha ku nevojitet forca më e madhe në një gamë më të gjerë. Pets për kafshët shtëpiake Mesh rezistente ndaj kafshëve shtëpiake janë të dizajnuara për të fiksuar, rezistente dhe minimizuar dëmtime të mundshme në Shën Valentinit vendas. Clonys Sunny. Rrjeti më i hapur i rrezatimit më të diellit dhe nxehtësisë që depërton në shtëpinë tuaj. Apertura diellore siguron kontrollin e nxehtësisë dhe të diellit. Ata gjithashtu zvogëlojnë temperaturën e brendshme duke bllokuar deri në 90% rreze të dëmshme UV në shtëpinë tuaj. Kjo ndihmon në mbrojtjen e mobiljeve tuaja, qilima dhe pëlhura të tjera para venitje. Rrjetat që nuk janë parë Ndërsa hapet standarde punojnë në mënyrë që disa lloje të insekteve të mos e pengojnë, të tjerët janë të dizajnuara për insekte më të mira. Imazhet e padukshme janë imazhe të forta, zakonisht të bëra nga fibra qelqi. Rrjetë gjobë mbron kundër insekteve të vogla, duke lejuar ende rrjedhën e ajrit. Rrjeta që mbrojnë privatësinë Para pikëpamjeve kurioze të kalimtarëve për t'ju mbrojtur me një rrjetë teli gjobë (për shembull, meshes diellore) pa sakrifikuar dukshmërinë e jashtme.