Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Roleta

Jeni duke kërkuar për një blind rul? Ne kemi 17,241 ofrues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,723 profesionistë të regjistruar
87,721 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Roleta

Keni nevojë për një shërbim të verbër? Wilio do t'ju ndihmojë të gjeni ekspertë cilësorë në fokusin, prodhimin dhe instalimin e blindave. Çmimi i teknologjisë së zbehjes zakonisht varet nga gama e shërbimeve. Shikoni më shumë informacion mbi shërbimet: veglat dhe pjesët rezervë të ofruara nga një nga specialistët tanë të 17,241 në kategori

Shiko gjithashtu:Çmimet
32,723 profesionistë të regjistruar
87,721 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Informacion i dobishëmÇfarë duhet të dini
Blinds janë ideale për bllokimin e dritës së padëshiruar, do të mbrojë privatësinë tuaj duke ofruar stilin tuaj në shtëpi. Përdorimi i tyre vlerësohen kryesisht në dhomën e gjumit, dhomen e ndjenjes, kuzhinë ose banjo. Ju gjithashtu mund të zgjidhni nga sasia e stileve që përshtaten më së miri në dizajnin e brendshëm të shtëpisë tuaj. Të gjitha blinds tona janë në dispozicion në ngjyra të ndryshme, materiale dhe dizajne dhe janë të dizajnuara për të ofruar zgjidhje elegant dhe praktike për shtëpinë tuaj. Çfarë lloji të blinds do të dëshironit? Vertikale vertikale apo horizontale? Të dyja janë të adaptueshme, gjë që ju jep të zgjidhni nga drita e intensitetit të lidhjes. Ata janë shumë të ngjashme, por blinds horizontale kanë slats horizontale dhe blinds vertikale kanë lamella vertikale. Ata po kontrollojnë një varg praktik dhe të lehtë për t'u përdorur, që do të thotë që ju keni kontroll të plotë mbi nivelin e ndriçimit - ideale për diellin e diellit në mes të javës, si dhe të dielën e gjatë dhe të dembelës. Blinds klasik të brendshëm ose blinds pëlhurë? Stili dhe funksionaliteti minimalist i thjeshtë janë tiparet kryesore të blinds tonë të brendshme dhe pëlhure që janë si të krijuara në kuzhinë ose banjo. Letrat tona dhe blinds klasik të brendshëm janë bërë për të përshtaten kudo, qoftë si një kuzhinë blinds, blinds banjo dhe madje edhe si blinds në kopshtin e dimrit. Nëse keni tashmë perde, por ju dëshironi të shtoni blinds në shtëpinë tuaj, qoftë për shkak të privatësisë ose të mbrojtjes së dritës, ne kemi shumë mundësi diskrete për ju që mund të përdoren për shkak të pajisjeve tuaja të brendshme të brendshme. Blinds funksional Blindjet e ndërprerjes janë ideale për ata që janë të vështirë të bien në gjumë me dritë që kursen nëpër dritare. Ata krijojnë një shtresë mbrojtëse dhe ndihmojnë në rregullimin jo vetëm të dritës, por shpesh temperaturën e dhomës, duke ju ndihmuar kështu të fle mirë. Asortimenti ynë i rrotullonave të ndërprerjeve përfshin stile të ndryshme, të cilat ne duam të takojmë çdo familje. Ne gjithashtu ofrojmë blinds inovative të errët në dhomat e fëmijëve që kanë izolim termik në dizajnin e saj që e bën dhomë në dimër të ngrohtë dhe të ftohtë në verë. Dhe për t'ju siguruar me nivele edhe më të larta të rehati, shumëllojshmëria jonë ndihmon gjithashtu të bllokojë çdo zhurmë të padëshirueshme, duke e mbajtur dhomën paqësore. Të gjitha të shtëna tona të dhomave të fëmijëve janë të dizajnuara në tone të ngrohta dhe qetësuese, të cilat do të ndihmojnë për të bërë një atmosferë të këndshme. Blinds për të gjithë shtëpinë Përzgjedhja jonë e rollers përfshin rollers për të gjithë shtëpinë. Ne kemi blinds ne kemi blinds në kopshtin e dimrit, blinds për dritaret franceze, blinds tarrace, blinds në dritare arkier, kapak tavan dhe më shumë. Nëse nuk e keni gjetur madhësinë që ju nevojitet, shikoni blinds tona të përshtatura. Ne do t'ju konvertojmë gjatë gjithë procesit nga matja në Kuvend. Llojet e ndryshme të dritareve Mburoja: Perde, perde, blinds dhe më shumë Nëse jeni duke ecur në një shtëpi të re, ju do të pendoheni ose thjesht kërkoni një mënyrë për të shkarkuar dhomën ekzistuese, mbrojtja e djathtë e dritareve mund të ketë një ndikim të madh. Window Mburoja është një mënyrë relativisht e thjeshtë për të bërë një dhomë astetike, zgjidhni nga shumë lloje të dritareve të hidhura për t'ju ndihmuar të krijoni pamjen e duhur dhe përshtypjen e shtëpisë tuaj. Për më tepër, do të mësoni më shumë për lloje të ndryshme të dritareve të mbrojtjes nga drita, si dhe që janë më të mira për të krijuar atmosferën e duhur në shtëpi. Kundrejt perde Perde janë bërë tradicionalisht prej pëlhurave të lehta të papërpunuara, kështu ideale për dritaret dekorative të mbrojtjes nga drita. Anasjelltas, varet janë bërë nga pëlhura më të forta të rreshtuara, duke e bërë atë në mënyrë më efikase duke bllokuar dritën, të ftohtë dhe të ngrohjes. Perde janë në parim konsiderohen më shumë se një perde. Në faqen tonë të internetit dhe ne përdorim termin "drapery" në dyqanet tona, atë që ne duam të përshkruajmë këtë lloj të gjithanshëm të mburojës që mund të përdoret gjithashtu për qëllime dekorative dhe funksionale. Më poshtë do të gjeni disa karakteristika Draperies për t'ju ndihmuar të zgjidhni dritaret më të mira të mbrojtjes nga drita për shtëpinë tuaj. Driperies Prona: • Ato mund të përdoren për qëllime funksionale dhe / ose dekorative (në varësi të stilit) • Përdorni si të ndara ose të shtresimit • Efektive për izolimin dhe / ose privatësinë • funksionale dhe e lehtë për t'u përdorur • Stilet e ndryshme që përputhen me një gamë të gjerë të elementeve estetike (Curl, anashkaluar palosjen, përkthimin e palosur) Çfarë duhet të zgjidhni - perde ose perde? Nëse jeni duke kërkuar për zgjidhjen më të mirë për të bllokuar dritën (si dhe të shëndoshë dhe madje edhe të mbani ngrohje ose ajër të ftohtë), atëherë ata janë perde. Ne ofrojmë drapes në stile dhe pëlhura të ndryshme me mundësi të gjatësisë më të shkurtër ose materiale më të lehtë. Perde kundrejt blinds Ndërsa perdet dhe perdet mund të gabohen për shkak të pamjes suaj të ngjashme, kur blinds dhe perde nuk ndodhin me ju. Perde dhe perde përdoren nga një pëlhurë që varet vertikalisht, janë disa dhoma zbukurimi dhe ofrojnë një shkallë të caktuar të funksionit të bllokimit të dritës. Blinds janë bërë nga materiale të forta të tilla si druri, metali, vinyl ose plastike që mund të hiqen lehtë dhe të ulen për të bllokuar në mënyrë efektive dritën. Perde dhe perde: • Cilësia përcakton pëlhurën e pezulluar për tkurrjen - gjatësia dhe lloji i substancës ndryshon • orientuar vertikalisht • Moderuar në mënyrë efektive kur bllokoni dritën • Shumë opsione ngjyra, tekstile dhe stil Blinds: • Cilësia përcakton serinë Lamella që mund të hiqet ose të fillojë, duke rrëshqitur për të hapur ose mbyllur dhe përndryshe i manipulojnë ata për të lëshuar shkallë të ndryshme të dritës • Zakonisht orientuar horizontalisht, edhe nëse ne gjithashtu ofrojmë blinds vertikale • Shumë efikase në bllokimin e dritës Perde dhe blinds duken vizualisht shumë ndryshe. Perde dhe perde janë bërë nga një substancë, ndërsa blinds janë të përbërë nga lamella (ose blinds) me të cilat mund të trajtohet për të rrjedhje pak a shumë të lehta. Blinds janë në përgjithësi në mënyrë më efektive kur bllokojnë dritën, dmth. Nëse nuk përzgjidhen perdet e ndërprerjes. Totali i zakonshëm është të kombinosh blinds me një grup perde ose variete, duke krijuar kështu një efekt të këndshëm vizual. A duhet të vendosni për blinds, perde apo të dyja? Nëse vendosni midis blinds ose perde, përgjigja jonë është: "Të dyja!" Blinds mund të ofrojë një stil minimalist (blinds të mprehta, vertikale të bardha) ose përshtypje të thjeshtë (blinds druri ose horizontal të drurit artificial). Kombinimi i blinds me një drapery është rruga e drejtë nëse jeni të interesuar për një zgjidhje shumë funksionale ose doni të arrini një vështrim të shtresuar. Blinds kundrejt hijes Blinds dhe hije duken shumë ndryshe, por secili prej tyre shërben qëllimin e tyre. Blinds janë bërë nga shumë lamella individuale, ndërsa mburoja formohen nga një panel i madh pëlhure që mund të hiqet ose të fillojë për dritare të plotë ose të pjesshme të mbulimit. Blinds: • Made nga lamella (ose blinds) që mund të hiqet ose të fillojë, duke palosur për të hapur ose mbyllur dhe përndryshe manipulojnë ato për të lëshuar shkallë të ndryshme të dritës • Në dispozicion në KOV dhe materiale të ndryshme prej druri dhe përfundon Hijet: • Made of Cloth Panel mund të tërhiqet ose të tërhiqet për të lënë dritën të lënë ose anasjelltas për ta bllokuar atë • Shuma e substancave dhe opsioneve të ngjyrave • Mund të jetë e thjeshtë (hije klasike) ose më e komplikuar (p.sh. hijet e kaskadës) Për nuancë astetike nuk është e pazakontë për të kombinuar shaded ose blinds me një drapery. A duhet të zgjidhni blinds apo hije? Të dy opsionet janë shumë të efektshme në bllokimin e dritës nëse keni një dizajn të veçantë në kokën tuaj dhe dëshironi që drita juaj nga sytë, për një pamje të qartë nga dritarja ose hije e plotë, mburoja është zgjedhja e duhur për ju. Stilet e ndryshme të dritareve të hidhura Megjithëse forma dhe funksioni janë konsiderata të rëndësishme në përzgjedhjen e llojit mbrojtës, nuk duhet të harroni se stile të ndryshme të mbrojtjes mund të ndikojnë gjithashtu në stilin dhe përshtypjen e dhomës ose në shtëpinë tuaj si një e tërë. Më poshtë do të gjeni një pasqyrë të shpejtë të llojeve të ndryshme të dritareve mbrojtëse dhe disa stile që ne ofrojmë. Nëse keni nevojë për ndihmë me një zgjedhje të mbrojtjes së saktë për shtëpinë tuaj ose keni nevojë për frymëzim kur kombinoni dhe rregulloni llojet e ndryshme të mburojës, nuk duhet të kërkoni më. Blinds Blinds janë një mundësi e shkëlqyer e dritareve të rruajtjes që bllokojnë dritën dhe mban privatësinë në shtëpinë tuaj. Harrojeni se blinds duhet të jetë i mërzitshëm - ne ofrojmë deri në 9 materiale të ndryshme prej druri, duke përfshirë bambu, sofër, lisi dhe pisha dhe pisha, si dhe blinds moderne dhe elegant metalike. Pa marrë parasysh se çfarë dizajni ju kërkoni, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë të krijoni një zgjidhje të përsosur për shtëpinë tuaj. Planifikoni takimin falas me konsulentin tonë për blinds tuaj sot. Draperia. Duke kërkuar për një mbrojtje klasike dhe të pasur me një efekt vizual të shquar? Pastaj perde elegante mund të jetë zgjidhja juaj e përsosur. Perde janë të përshtatshme për pothuajse çdo lloj dritareje. Në dyqan tonë ne kemi më shumë se 650 substanca të ndryshme me të cilat krijoni perde të përsosur për shtëpinë tuaj. Regjistrohu për matjen e lirë ose të urdhërojë disa mostra sot.