Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Rinovim dhe rimodelim i shtepise

Jeni në kërkim të një ndërtuesi për të rinovuar shtëpinë? Ne kemi 25,934 ofrues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
33,326 profesionistë të regjistruar
90,178 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Rinovim dhe rimodelim i shtepise

Keni nevojë për një shërbim në fushën e rinovimit të shtëpive? Wilio do t'ju ndihmojë të gjeni ekspertë cilësorë në prishjen dhe muraturën, ndërrimin e dyshemesë, rinovimin e fasadave dhe lyerjen e brendshme. Çmimi i rimodelimit dhe rinovimit të shtëpisë zakonisht varet nga gama e shërbimeve. Shihni më shumë informacion në lidhje me shërbimet: konsultime, shtrimin e pllakave, kostot e mobiljeve dhe bojës të ofruara nga një prej ndërtuesve tanë të 25,934 në kategorinë e dhënë

Shiko gjithashtu:Çmimet
33,326 profesionistë të regjistruar
90,178 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Informacion i dobishëmÇfarë duhet të dini
Si janë shërbimet e rinovimit dhe rinovimit të pasurive të patundshme? Ekspertët ku mund të mbështeteni në të qenit duke punuar në rindërtimin e shtëpisë janë ata që kanë përvojë dhe janë plotësisht të përkushtuar ndaj zonës së tyre të punës. Mjetet dhe pajisjet: Ekspertët e rinovimit do të sjellin të gjitha mjetet dhe pajisjet e nevojshme për rindërtimin tuaj. Nga shkallët e madhësive të ndryshme në një gamë të gjerë të mjeteve manuale dhe të energjisë janë ekspertë plotësisht të gatshëm për të trajtuar riparimet e pronës suaj. Shërbimi i materialeve: Lëreni materialet në ekspertë! Pas kryerjes së një inspektimi të pasurive të paluajtshme që do të rindërtohet, ju do të dini saktësisht se çfarë është e nevojshme për të përfunduar projektin tuaj, nëse është një restaurim i kuzhinës ose të tjera. Ata urdhërojnë gjithçka dhe sjellin direkt në vendin e rindërtimit. Transparenca e çmimeve: Pas inspektimit të pronës suaj do t'ju kontaktojmë dhe t'ju ofrojmë një ofertë përfundimtare të çmimit të projektit. Fatura juaj përfundimtare do të përfshijë gjithashtu informacion të detajuar për të gjitha shpenzimet duke përfshirë kostot materiale. Llojet e projektit me të cilat mund t'ju ndihmojmë? Ju menjëherë mund të shikoni përreth për vendin tuaj dhe të mendoni se si ju doni të përmirësoni atë, sepse ne patjetër mund t'ju ndihmojmë. Këtu janë disa shembuj për frymëzim që ne mund të bëjmë: shkëmbimin e dyshemeve (druri ose petëzuar), kuvertë stolisje, pllaka të reja, punime të pikturës dhe pikturës, puna e energjisë elektrike (shpërndarje, ndriçim), rinovimi i kuzhinës ose banjo, suva e re. Pyetjet e bëra shpesh Pyetje: Si mund ta anuloj rindërtimin e urdhëruar? Përgjigje: Nëse nuk keni nevojë për shërbimet tona dhe doni t'i anuloni ato, ndiqni këto hapa: filloni të hyni në llogarinë tuaj Wilio dhe klikoni projektet e mia. Klikoni projektin që dëshironi të anuloni dhe përzgjidhni Cancel Project në menunë e opsioneve. Kjo është e gjitha që duhet të bëni. Pyetje: Unë dua të rindërtoj shtëpinë time, por unë nuk e di se si t'i afrohem. A mund te me ndihmosh? A: Po, futni projektin tuaj në Wilio me një përshkrim të thjeshtë, çfarë po planifikoni të rindërtoni. Zëri gjithashtu do të rindërtohet me vlerësimin e tyre. Konsultohuni me pyetjet tuaja me ekspertin që zgjidhni nëse përmes Wilio ose organizoni një takim me të, ideal direkt në faqen e rindërtimit. Pyetje: A e dini nëpërmjet Wilio për të shpallur materialin e nevojshëm për të rindërtuar? Përgjigje: Po, jepni kur futni projektin tuaj në Wilio dhe të interesuar në projektin tuaj, jo vetëm që do të punoni për ju, por edhe materialin e nevojshëm. Një alternativë është se ju do të fitoni të gjithë materialin vetë dhe të paguani vetëm për punë për rindërtimin e Wilio. Pyetje: Sa kohë merr renovimin? Përgjigje: Kjo varet nga disa faktorë, të tillë si madhësia e pronës dhe lloji i punës që dëshironi të kryeni. Pas studimit ne do të jemi në gjendje të japim një vlerësim të mirë. Pyetje: A munden ekspertët nga Wilio pas përfundimit të rindërtimit të rregullt të pronës? Përgjigje: Kjo do të rregullojë vendin pasi të përfundojë puna. Nëse jeni të interesuar për pastrim të veçantë ose në thellësi, ju lutemi vendosni në kërkesën tuaj dhe ekspertët e Wilio. Pyetje: Çfarë është mbulimi Wilio? Përgjigje: Wilio mund të të gjejë ekspertët më të mirë në të gjithë Sllovakinë. Pyetje: Cila është disponueshmëria e Wilio? Përgjigje: Platforma Wilio është në dispozicion 24 orë në ditë. Shkruani kërkesën ose komunikoni me furnizuesit e punimeve në çdo kohë. Mbështetja e klientit Wilio po funksionon nga ora 9:00 deri në orën 17:00. Pyetje: Çfarë me të gjitha ndërtuesit të mbeturinave? Përgjigje: Nëse jeni të interesuar për të bërë një furnizues të Wilio për t'u kujdesur për mbeturinat tuaja të ndërtimit, ju lutemi jepni në kërkesën tuaj ose futni një kërkesë të re Wilio.