Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Perde

Po kërkoni një mjeshtër për perde? Ne kemi 17,319 ofrues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,722 profesionistë të regjistruar
87,719 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Perde

Keni nevojë për një shërbim perdesh? Wilio do t'ju ndihmojë të gjeni ekspertë cilësorë për inspektim dhe fokus, perde të personalizuara, instalim perde. Çmimi i perdeve dhe perdeve zakonisht varet nga gama e shërbimeve. Shiko më shumë informacion rreth shërbimeve: korniza, grepa, pastrim perde të ofruara nga një nga specialistët tanë të 17,319 dhe rrobaqepësit në kategorinë e dhënë

Shiko gjithashtu:Çmimet
32,722 profesionistë të regjistruar
87,719 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Informacion i dobishëmÇfarë duhet të dini
Cila është shërbimi ynë i montimit të perdes të jashtëzakonshme dhe pse është e përshtatshme për çdo vend? Bashkëpunimi seamless që kursen kohën tuaj Kur ju keni zgjedhur perde perfekte për shtëpinë tuaj, ju mund të ktheheni në shërbime Wilio që do t'ju këshillojnë me bare tuaj perde dhe të gjithë të tjerët. Nuk është e nevojshme të shtrëngohen apo shqetësohen se puna e punës. Vetëm të rezervoni shërbimin për shtëpinë tuaj (ose vendin tuaj të punës) dhe ne do të dërgojmë një përbindësh të perdes që bare dhe mbajtës të sigurt dhe të pajisur në mënyrë të sigurt. Përfitoni nga stafi i specializuar Monterët e mbajtësve të perdes që punojnë me ekspertë me përvojë dhe shumë të kualifikuar. Ata do të sjellin të gjitha pajisjet dhe mjetet e nevojshme për instalimin e pajisjeve të varura. Ekspertët tanë kanë kryer tashmë një sasi të panumërueshme të instalimeve të tilla, kështu që ju mund të jeni i sigurt se shërbimet e urdhëruara do të jenë efektive dhe me kujdes maksimal. Cilësia e garantuar Qëllimi ynë është që t'ju sjellim rezultatet e dëshiruara si mënyra më efikase përmes shërbimit që do t'ju bëjë të lumtur. Mundësitë fleksibile të rezervimit Kuvendi i shiritit të perdes është një nga ato vepra të vogla që jemi gati t'ju ndihmojmë të gjithë javën, madje edhe gjatë festave zyrtare dhe pa akuza të mëtejshme. Pra, vetëm hapni formularin tonë të prenotimit në internet dhe bëni një rezervë të seksionit kohor që ju përshtatet më së miri. Përndryshe Shkarko Wilio për Android ose iOS dhe vendosni termin mbi të. Kemi të bëjmë me të gjitha llojet e asamblesë së perdes. Kur ka ndodhur koha për ju urdhëruar shërbime, ne do të dërgojmë teknikën tuaj me përvojë për të trajtuar punën tuaj. Ju duhet të keni parasysh se punëtorët tanë kryen një shërbim të panumërt të instalimit të perdes dhe njohin gjithçka që duhet të dihet për këtë detyrë të veçantë. Ata gjithashtu ju japin këshilla dhe sugjerime të dobishme. Llojet e varetave që ne mund të montojmë për ju: Bare të thjeshta dhe të dyfishta; Gjurmët e perdeve; Varur perde pavarësisht nga lloji i lidhjes; Perde të panelit, perde të dyerve. Me fjalë të tjera, ne do të jemi në gjendje t'ju ofrojmë një zgjidhje të plotë për situatën tuaj pa marrë parasysh se çfarë perde apo perde. Pyetjet e bëra shpesh Pyetje: Sa kohë do të zhvillohet shërbimi? Përgjigje: Një punëtor profesional zakonisht ka nevojë për rreth 1 orë për të ngritur 2 binarë perde dhe 15 minuta të tjera për varje të varur. E gjitha varet nga sa duhet të montohet dhe gjithashtu nga gjatësia e tyre. Shënim: Merrni parasysh se koha mund të ndryshojë në varësi të llojit dhe madhësisë së hekurudhës. Pyetje: A furnizoni pajisje perde? Përgjigje: Sigurimi i perdeve dhe aksesorëve varet nga ju. Kur tekniku arrin në një vend, mbani të gatshme. Pyetje: A mund të më ndihmoni të instaloni blinds tuaj? Përgjigje: Po, instalimi i blinds është një tjetër punë me të cilën ne mund t'ju ndihmojmë. Vetëm sigurohuni që pas mbërritjes së teknikës do të keni blinds dhe të gjitha mjetet në vendin e disponueshëm.