Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Pastrim i dritareve

Jeni duke kërkuar për një pastrues dritaresh? Ne kemi 16,555 ofrues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,794 profesionistë të regjistruar
87,869 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Pastrim i dritareve

Keni nevojë për një shërbim pastrimi të dritareve? Wilio do t'ju ndihmojë të gjeni ekspertë të cilësisë në larjen e xhamave, vitrinave, xhamave të ambienteve rezidenciale dhe jorezidenciale. Çmimi i pastrimit të dritareve zakonisht varet nga gama e shërbimeve. Shiko më shumë informacion mbi shërbimet: produkte pastrimi profesional, vegla, pastrim ekologjik me avull të ofruar nga një prej specialistëve tanë të 16,555 në kategorinë e dhënë

Shiko gjithashtu:Çmimet
32,794 profesionistë të regjistruar
87,869 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Informacion i dobishëmÇfarë duhet të dini
Windows Crystal Clean për çdo rast Nëse keni nevojë për larjen e dritareve për familjen ose kompaninë tuaj, ne kemi njohuri dhe mjete që i bëjnë dritaret tuaja të duken si të reja. Na përdor: pronarët e shtëpive, qiramarrësit, pronarët, agjencitë e pasurive të paluajtshme, bizneset e vogla dhe të mëdha Pastruesit e certifikuar të dritareve kanë përvojë me dritare të dyfishta me xham, dritare mozaiku ose dritare të mëdha franceze. A keni nevojë për dritaret tuaja të pastra pas rindërtimit. Unë mund t'ju ndihmoj gjithashtu! Nëse nuk jeni të sigurt nëse shërbimi ynë është i përshtatshëm për ju, na telefononi dhe ne konsultohuni me të gjitha pyetjet dhe konfuzioni me ju. Tani ne gjithashtu ofrojmë fasadat e larjes që janë krejtësisht të kontaktuara për familjen tuaj dhe kështu maksimumin e sigurt. Thjesht na telefononi dhe kërkoni një konsultim falas online! Si funksionon shërbimi i larjes së dritares? Vetëm tre hapa do të çojnë në dritare me shkëlqim pa smudges: Hapi 1: Pastruesit vijnë në dorëzim që është e pajisur posaçërisht me pajisje të nevojshme për të larë dritaret. Hapi 2: Ekspertët do të heqin të gjitha gjurmët dhe njollat ​​rezistente duke lëvizur një shtojcë furçash mbi kornizat e dritareve dhe fletët e qelqit. Hapi 3: Pas pastrimit të papastërtisë, ajo është mbuluar në dritaret e ujit më të pastruar për të marrë pista. Kjo procedurë gjithashtu ndihmon për të krijuar një shtresë mbrojtëse në dritaren e dritares që i mban dritaret tuaja të pastër. Tekniku përsëritet këtë hap nëse është gjithashtu e nevojshme për t'u larë, pa kosto të mëtejshme. Hapi 4 (opsional): Ju gjithashtu mund të vendosni të lani dritaret e brendshme që mund të përfshijnë edhe korniza të thella të larjes (me kusht që dritaret tuaja të jenë nga PVC). Ne trajtimin e dritareve të llojeve dhe madhësive të ndryshme: Wing dhe Windows Arkier, si dhe dritaret e çatisë dhe kopshte dimërore. Së bashku me dritare larëse, ne gjithashtu do t'i kushtojmë vëmendje të veçantë dritares dhe kornizës. Pse ne? Dritaret e larjes mund të shpenzojnë më shumë se vetëm një ditë, veçanërisht nëse dritaret tuaja janë të disponueshme. Dhe kështu lini këtë punë për ju që të bëni pastrues të xhamave nga Wilio! Vetëm të rregulloni një çelës të marr (për të larë dritaret e brendshme), rezervoni një hapësirë ​​parkimi brenda 30 metra nga shtëpia juaj për shpërndarjen e ekipit të pastrimit dhe siguroni qasje të papenguar në Windows (pa grillat e dritareve ose rrjetet fikse). Gjithashtu në dispozicion: Metodat ekologjike të pastrimit: pa kimikate dhe nuk lë smudges. Përveç kësaj, ajo do të lahet të gjitha agjentët e pastrimit të përdorur më parë. Opsionet e rehatshme të rezervimit: Larja e dritareve Ne gjithashtu ofrojmë në fundjavë dhe pushime! Çmimet e disponueshme: Megjithëse çmimet tona fikse nuk janë në dispozicion. Çfarë është larja e dritares dhe si funksionon? A keni menduar ndonjëherë për atë që është uji i pastër dhe çfarë është ndryshe nga uji i zakonshëm? Shikoni videon dhe gjeni: sa prodhohet uji i pastër; Që do të thotë osmozë e kundërt (RO) dhe deionization (di); Si të matni pastërtinë e ujit duke përdorur matësin e TDS; Pse pastruesit e dritareve preferojnë një metodë të larjes së dritares me ujë; Ndërsa ky lloj i pajisjes së larjes së dritareve ndihmon specialistin për të kryer punën e tyre pa e shqetësuar privatësinë tuaj. Nëse doni të mësoni më shumë, lexoni kontributin tonë në përfitimet e pastrimit të ujit të pastër. Pyetjet e bëra shpesh Pyetje: Sa kohë do të marrë shërbimi? Përgjigje: Kjo varet nga numri i dritareve dhe statusi i tyre. Pyetje: Sa punëtorë vijnë? Përgjigje: Ne zakonisht dërgojmë një pastrues, por ne mund të dërgojmë më shumë nëse është e nevojshme. Pyetje: A mund të vini punëtor pas orës 18:00? Përgjigje: Kjo nuk rekomandohet. Nëse rrezet e diellit është e kufizuar, pastruesi nuk do të jetë në gjendje të vëzhgojë të gjitha njollat ​​në dritare dhe rezultati përfundimtar mund të jetë më pak i kënaqshëm. Pyetje: A mund të pastroni korniza druri dhe sills dritare? Përgjigje: Pajisja fshiu ujin nën presion shumë të lartë. Për këtë arsye, ne nuk mund të pastrojmë elementet prej druri me ujë, pasi ka një rrezik të lartë të dëmtimit. Pyetje: Fshini dritaret pas pastrimit të tyre? Përgjigje: Nuk ka nevojë të fshini dritaret pas pastrimit, sepse uji i pastruar nuk largohet. Pyetje: A mund të pastroni kornizat e mia në thellësi? Përgjigje: Po, por vetëm nga brenda dhe vetëm nëse kornizat e PVC janë. Ne nuk jemi në gjendje të trajtojmë tokat nga ngjyra, suva ose njolla të forta të forta. Pyetje: A mund të hiqni myk nga kornizat e mia? Përgjigje: Ne nuk ngjallëm probleme të tilla. Pyetje: Unë kam një kangjella qelqi në ballkon. A mund ta pastroni pjesën e saj në natyrë? Përgjigje: Nëse është e arritshme nga toka, ne e pastrojmë atë me sistemin tonë të larjes. Nëse nuk është e arritshme nga toka, nuk do të ishte e sigurt për të pastruar pjesën e jashtme të kangjella nga vetë ballkoni. Pyetje: Çka nëse është moti i keq dhe bie shi? Përgjigje: Kjo varet nga sa e fortë është shiu. Situata vlerësohet zakonisht në ditën e shërbimit. Nëse koha nuk është optimale, punonjësi do t'ju informojë se mund ta përktheni shërbimin në një ditë të përshtatshme. Pyetje: A mund të hiqni suva në xhamat? Përgjigje: Vetëm nëse dritaret janë të arritshme nga brenda objektit. Përndryshe nuk dimë ndonjë mënyrë të sigurt për ta bërë atë nga jashtë.